Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

gang stalking

Polecane posty

Gość gość
Kolega z Policji powiedział mi, że to prawda. W więzieniach na terenie Polski prowadzą doświadczenia na niektórych więźniach (https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra). Wystarczy, że ktoś zdyskredytuje osobę na wysokim stanowisku, a w odpowiedzi może się spodziewać nękania i dyskredytowania albo skończyć jak znany poseł co wysypywał zboże na tory. Służby spec. mają dojścia wszędzie i wszędzie mają swoich ludzi. Służby spec. bronią się w taki sposób: Jeżeli w trakcie prześladowania ofiara „złamie” się poprosi o pomoc medyczną , opisze swoje doświadczenia ,zostanie zdiagnozowana następująco : pacjent boi się wychodzić z domu , jest wycofany, nie podejmuje aktywności , ma wrażenie że ludzie go obserwują , ma wrażenie że ktoś zna jego myśli, twierdzi że za tym stoją służby specjalne /wywiadowcze. Po takim wyznaniu od razu, zalecona zostanie wizyta do specjalisty ,który dopasuje jednostkę chorobową, przepisze odpowiednie leki psychotropowe ,po których jeszcze bardziej podatny będzie na ataki Mind Control. (https://pastebin.com/BjnH5hjv) Niektórzy myślą jeszcze, że ziemia jest płaska i wszystko jest tak pięknie jak w TV i każdy w Polsce zarabia 5000 zł miesięcznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'10 Jak relacje ukladaja sie z. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat dobry ,nie tylko do prasy lokalnej ale ogolnopolskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni robią doświdczenia na więźniach. To jest niby tajne, bo nikt o tym nie wie. Czasami takei doświadczenia wychodzą poza mury więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w dodatku biora kasę z podatków, aby nękać ludzi, którzy podpadli władzy... Chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gang Stalking - nękanie fizyczne i psychiczne, podsłuchiwanie, pozorowanie wypadków przez "tajną" formację służb specjalnych (prywatna armia ludzi przy korycie). Ludzie przy korycie nie lubią prawdy i gdy się z nimi zadziera... Owe służby spercjalne wykorzystują nieświadomych funkcjonariuszy niektórych służb (np. wmawiają bajki, że dana osoba jest poszukiwana i niebezpieczna wtedy funkcjonariusze są gotowi pomóc służbom) do nękania wybranych obywateli (ludzie z "tajnej" listy do nękania i oznaczeni jako "wrogowie systemu"). Niektórzy funkcjonariusze i lekarze współpracują świadomie i dobrowolnie za co dostają dodatkowe wynagrodzenie (o czym nikomu nie powiedzą gdyż zostali odpowiednio "przeszkoleni"). Oczywiście prywatna armia ludzi przy korycie ma swoich ludzi w sądach, lekarzy itd. (informacja prawdziwa z wiarygodnego źródła). Jeżeli w trakcie prześladowania ofiara „złamie” się poprosi o pomoc, opisze swoje doświadczenia, zostanie zdiagnozowana następująco: pacjent boi się wychodzić z domu, jest wycofany, nie podejmuje aktywności, ma wrażenie że ludzie go obserwują, ma wrażenie że ktoś zna jego myśli, twierdzi że za tym stoją służby specjalne/wywiadowcze. Udział (potwierdzony) w Gang Stalkingu i programie MKUltra w Polsce biorą niektórzy funkcjonariusze Policji z wydz. prewencji z KMP w Kielcach i Krakowie. http://pastebin.com/kebjjRuu stopzet.org/kontrola-umyslu/zorganizowany-stalking/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest początek NWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gang Stalking = nękanie , zastraszanie, dyskredytacja przez służby specjalne. Gdy zadzierasz z ludźmi przy korycie to wysyłają na Ciebie "prywatną armię". Mają swoich ludzi w sądach, lekarzy i robią z ludzi idiotów, aby prawda nie wyszła na jaw. Wspólpracują lub korumpują niektórych funkcjonariuszy Policji i innych służb, aby bronić ludzi przy korycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już jest w Polsce ? Wiem, że od jakiegoś czasu działa w USA i UK ale u nas też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega z Policji wyjaśnił o co tu chodzi, a więc: 1. Gang stalking ma zasięg międzynarodowy 2. jest to rodzaj służb specjalnych do zastraszania, nękania i dyskredytowania ludzi, a czasami to pozorowania wypadków i samobójstw, aby pewne informacje nie ujrzały światła dziennego (obrona ludzi przy korycie) 3. pomagają im w tym niektórzy funkcjonariusze Policji i innych służb (wszyscy są kryci) A teraz najlepsze - funkcjonariusze Policji mogą wszystkiemu zaprzaczyć w razie czego, gdyż są kryci, a służby mają swoich ludzi w sądach, mają swoich lekarzy, itd. W skrócie: służby do obrony koryta i ludzi przy korycie. Psychopaci ze służb nie lubią ludzi, którzy są silni, inteligentni, szczerzy, nie lubią ludzi, którzy wiedzą za dużo, nie tak jak normalni ludzie, boją się ich. Sieć służb w każdym kraju chce kontrolować wszystko. Oni potrzebują ludzi do szpiegowania innych ludzi, stalkingu, do morderstwa. http://stopzet.org/kontrola-umyslu/zorganizowany-stalking/ Dużo jest dezinformacji na ten temat i osoby ograniczone umysłowo ciężko przyjmują taką dawkę informacji naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się dzieje naprawdę, ja też jestem tego ofiarą. Nie wierzę tylko w odczytywanie myśli, wpływanie na myśli itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz żyjemy w czasach gdzie nie tylko służby specjalne zajmują się gang staltingiem, ale i psychopaci i dewianci bo to ich podnieca są wyobcowani. Mam takiego sąsiada który używa destrukcyjnej muzyki i urządzenia o niskiej częstotliwości na mieszkańców która źle wpływa na psychikę człowieka. Jak ktoś mu zwróci uwagę, zresztą sam widok tego sąsiada doprowadza ludzi do szału, to on się cieszy bo go to podnieca. I wszystkich którzy używają takiej broni przeciwko ludzkości to psychopaci i dewianci, żadnej wartości sobą nie przedstawiają, bo nie lubią ludzi mądrzejszych od siebie dlatego też lubią niszczyć takich ludzi i ich psychikę, ingerować w ich życie i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych, którzy uważają nas za schizofreników. Moja córka, która ma 3,5 roku zapytała mnie co to, słysząc w domu głosy stalkerów. To najgorszy dowód na to, że to prawda, jaki można dostać. Czytanie w myślach to też prawda. Tak samo jak wrażenia dotykowe. Włocławek pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety żyjemy w takim dziwnym kraju,że każdy dzień będzie coraz gorszy. 

Każdy kto chce normalnie raczej spokoju nie będzie miałłł. 

Sekta masońska tak działa sprawnie że jej jestem pełna podziwu dla pomysłowości,organizacji i determinacji w dążeniu do niszczenia ludzi,świata i zwierzątek. 

Tylko w imię czego? 

Tak, sprzedani politycy w tym kraju(jak i w innych) robią teatrzyk dla pospólstwa. 

A do tego wysługują się swoimi marionetkami urzędnikami,dzienikarzami, policją,wojskiem, lekarzami,pielęgniarkami,strażakami,celnikami, nauczycielami,

(niektórzy żeby być w loży vipów to nawet kasę im dają) 

Jedyne co można powiedzieć takim ludziom to że są pożałowania godni i że normalni ludzie w dupie głęboko was mają i tylko się śmieją że takie cyrki tworzycie. Jesteście zatraceni gdzieś w gonitwie za kasą i władzą tak bardzo że mózgi wam to odbiera,a do grobu tego nie zabierzecie. (Piszę to otwarcie również i do nich bo wiem że i tak to zobaczą jestem dla nich tak niebezpieczna aż trzeba było mi założyć Pegasusa (za 100 000tys dolarów) Gdzieś te zdjęcia jeszcze mam...

A to ich cały cyrk: 

W każym małym miasteczku,na wsi nawet,większym mieście są rozlokowani ludzie którzy są wyznawcami masonerii(chociaż podają się za wierzących katolików,jehowych a nawet protestantów to dla nich bez różnicy) 

Na pewno w takich grupach jak dziennikarze,lekarze,służby różnego rodzaju, strażacy i zwykli ich fani najczęściej są to ich rodziny. Jeśli ktoś im się nie podoba mentalnie lub po prostu nie uznaje ich poglądów to go nękają i próbują zniszczyć tej osobie życie (nazywają go głuchym, psem,wszą,czasami myli im się pies z kotem... itp., uważają że grają z tą osobą w grę,mecz,czy ścigają się samochodami) Stosują jak tu wyżej znane metody stalkingu, podsłu...ą i mówią coś z życia tej osoby między wierszami tylko po to żeby się czuła źle.

Co jest najbardziej żenujące w tym wszystkim że im bardziej w górę na tej drabinie władzy tym można zaobserwować że politycy na to przyzwalają a nawet czasem się tak tym podniecają że w wywiadach głupków z siebie robią bo są tacy sami jak Ci niżej. Czasem między wierszami pokażą taką osobę w telewizji,opiszą w prasie czy nawet upadłe rozgwiazdy ułożą piosenkę. 

Niedawno utworzyli nawet cyber armię aby cenzurowała niewygodne treści. 

Jak się bronić przed nimi najlepiej ich olewać jeśli jest do tego okazja to nagrywać trochę swoje życie(najlepiej dyktafonem,kamerką nie z tel) a później ich jak mówią o tym samym między wierszami w waszym towarzystwie.

Nikt nie poświęci swojej władzy dla takiego policjanta czy celnika a tym bardziej zwykłej osoby. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×