Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksandra_

10cio dniowa głodówka od jutra !

Polecane posty

Hej dziewczyny! Od jutra tj. 06 lipca 2015 zaczynam 10-cio dniową głodówkę a potem racjonale wychodzenie :D Któraś sie przyłączy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wytrzymasz... Ewentualnie zrob sobie detox 2 dni na sokach warzywnych a pozniej diete jakas przez miesiac... Nie mowie tego zeby cie zniechecic, ale na kafé juz jestem od dawna i takich topikow juz bylo full i nigdy nikt nie wytrzymal wiecej niz kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie przeczytałam książkę o głodówkach i z tego co czytam w necie co piszą ludzie kompletnie się na tym nie znają. Głodówka to głodówka i juz wg wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie - tutaj co drugi dzień ktoś zaczyna topik o głodówce, a po 2 dniach topik upada. A ja po raz kolejny radzę przeczytać UWAŻNIE Małachowa i Suworina - nawet oni piszą, ze po głodówce waga błyskawicznie wzrasta, bo po prostu taki jest mechanizm głodówki, tak działa na sz organizm - nawet jeśli racjonalnie wychodzimy z głodówki i jemy na początku bardzo mało. Głodówki stosuje się w celu leczniczym, a nie odchudzającym. Mam za sobią wiele głodówek 3 - 10 dniowych i wiem co mówię. Ale pewnie nie Tobie ostatniej piszę o tym .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×