Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczona skalą zjawiska

Pary na plaży Szczupłe zadbane dziewczyny i grubi zaniedbani faceci

Polecane posty

Gość gość
Starość, a gruby brzuch to nie to samo. Trzeba o siebie dbać i wyglądać estetycznie w każdym wieku, bo na wiek nie mamy wpływu, ale na wygląd to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam beben, 32 lata i w d***e to mam. I tak uwazam ze jestem z******ty, mam 4 lata mlodsza zone o wymiarach modelki. I po tym mozna poznac prawdziwego faceta, nie przejmuje sie p*****lami. I co wiecej, tez jestem tym zaskoczony, powiekszajacy sie beben sprawial ze coraz wiecej kobiet wokol mnie.:) Faceci maja lepiej w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dbac o siebie,bo przeciez w wieku 60 lat skóra jest tak samo jedrna i czlowiek w ogole na nic nie choruje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zazdroszce mojemu mezowi pewnosci siebie, tez ma kilka wad w wygladzie ale bije od niego taka pewnosc siebie ze az jest to....pociagajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Zapuszczeni faceci z wielkimi piwnymi brzucholami. Mało apetyczny widok. I jeszcze mniemanie mają o sobie jak stąd na księżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:07 Gruba i zaniedbana... Dobrze się opisałaś, łącznie ze wzrostem/ czasem w związku itp. NOXELIA, w czym ON cie wspiera? Bije cie po twarzy- wybił zęba i zamyka cie w domu. A do kolegów nie zabierze bo sie ciebie wstydzi..kogo chcesz oszukać? Przestań sciemniać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci przestańcie pocieszać się, gruby brzuch jest obrzydliwy i dodatkowo otyłość brzuszna jest zagrożeniem dla zdrowia w każdym wieku. Starsi też nie muszą mieć brzucha , wystarczy zdrowo się odżywiać i ruszać [ z wiekiem żegnajcie goloneczki, smalczyki, masełko, śmietanka, coca cola, itd.......poszłoooooooo]. Co za wytłumaczenie, skóra nie trzyma , no i choroby, no, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowi ci cos nadczynnosc tarczycy lub inne choroby leczone sterydami od ktorych sie tyje?Nie kazdy jest gruby od wp*****lania fast foodow,tlustego zarcia i coli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest chory, to inna sprawa, ale ciekawe, czy ten ktoś unika też alkoholu? Faceci myślą, że od alkoholu się nie tyje, bo to PUSTE kalorie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:50 Grzechu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie myślą. :-D Mówią o sobie - bogowie a ja, że niekoniecznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie jest odwrotnie bo ja jestem kuleczka a mój facet niczym model z tasiemca brazylijskiego laski strasznie lecą na niego ale mnie się boją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:17 Bo jestes jak jego ochroniarz bez zęba i wyglądem straszysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha polscy lenie
Uderz w stół a nożyce się odezwą :D Zaraz znajdą milion ZALET i USPRAWIEDLIWIEŃ dlaczego mają wielki bęben i jak wielce on im pomaga w życiu :D nie dość, że czują się świetnie to jeszcze razem z obwodem w pasie rośnie zainteresowanie kobiet :D kto jest waszą inspiracją? Ryszard Kalisz? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×