Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet chce abym na niego nasikała

Polecane posty

Gość gość
Ja tez mam taka fantazje moze nie do buzi ale na twarz troszke i na klate. I chyba znalazlem taka kobiete z ktora bede mogl zrealizowac . Jak bede po to napisze wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarekk
Moja Pani tez dala sie przekonac i nie krepuje sie teraz zalatwiac przy mnie i na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragnę pić siusiu kobiety i lizać okres szczupłej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety. Sikajcie na facetów są wartę tego super niech wiedzą kto rządzi. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym nasikala podniosla sukienke ty lezysz a ja sikam.na Ciebie ale brak faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Pani sika na mnie, ja całuję jej stopy a ona wprawdzie zażenowana jest zachwycona, że mam takiego bzika na jej punkcie. W usta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypije każdą ilość moczu kobiety moje usta będą tam czekać na soki lizać całować nawet krew z okresu kupę całą zjadać i o***t wylizac pragnę i kocham to. Jesteście kobiety. Tego warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek41
ja też bym chciał aby kobieta nasikala na mnie. warszawa mokotow. maly.ptaszek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sikam swojemu kochankowi do buzi a on to wszystko połyka jemu się to podoba a mnie to strasznie rajcuje jak kiedyś zaproponowałam piss mężowi to mi powiedział że jestem stuknięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam pic siki dziewczyny ,bardzo zdrowe odrzywcze maja duzo witamin .ch ooo j .staje mi po tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chcę zostać opsiakny przez dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja namawiam zone na to aby mnie obsikala ale ona nie chce kurde jak ja namowic macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do burdelu proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Squirt
Ja mam prosty sposób panowie dwa środkowe palce do c**eczki i ruszamy góra dół coraz szybciej i szybciej nie ma bata każdą po tym leje i wtedy podstawiasz twarz i leci złoty deszcz możesz wtedy powiedzieć że chcesz więcej. I za chwilę znów dwa paluszki i od nowa one to lubią ale nie wszystkie tego doznały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prosty sposób. Moja żona wychodzi wcześniej niż ja do pracy i gdy po wstaniu z łóżka idzie do łazienki idę z nią i sadzam na moich kolanach na sedesie. Oczywiście nie wytrzymuje i zaraz jestem mocno obsikany. Podnieca mnie to tak, od razu wprowadzam jej sztywnego do cipki i mamy jeszcze przed pracą stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzioanal

A sikaliście sami sobie w usta, np. leżąc na plecach z nogami za głową. Ja tak czasem tryskam sobie w usta a jeszcze sikania planuje spróbować.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×