Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet chce abym na niego nasikała

Polecane posty

Gość gość
zimy dran sam jeste porazka. W*********j jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosci bi, pare razy z laska poszedlem do wc. ona usiadla i chciala sie wysikac a ja zaczalem jej w tym czasie piescic cipke i anusa. Ona w tym czasie sikala. Fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko prawiczki i ludzie pruderyjni tak hejtuja. Olac ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
Noo. to jak kobieta kuca i robi siku a ja wkładam palce w c**e to jest super zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
Kiedyś poszliśmy w nasze miejsce pić browary. Pewnie domyslasz się czemu akurat piwko a nie jakieś inne trunki. ... No i oczywiście jak zawsze mogłem popatrzeć sobie jak moja kuca a z jej c**y leci strumień moczu. No i tak kilka razy... No i naszła nas ochota na sex. Wiadomo pieszczoty pocałunki. .. No i oralik. Gdy lizalem jej pipe to moja zaczęła pomału popuszczac mocz to ja jeszcze mocniej zaczelem lizać i tak aż opruznila pęcherz. .. Lizalem dalej jednocześnie robiąc palcowke aż do jej orgazmu. Następnie nadal leżąc na plecach rozlozyla nogi a ja wsadzilem k****a w pipe i zaczelem posuwac. Po chwili moja mówi ze znów chce siku. .. Ja nadal tkwiąc w niej powiedziałem żeby zrobiła to. I poczułem jak po moim penie oraz jajka chyba cieknie ciepły znany mi płyn. Co za rozkosz. Doszedłem po kilku następnych *****ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
Sikajaca. Napisz czy jest możliwe żeby facet oddał mocz jeśli kutas jest w środku? W cipie lub w tyłku? Tzn jeśli już tak prubowalas ze swoim partnerem. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieliczni pozwalają sobie na takie rzeczy, większość polaków jest pruderyjna i konserwatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz zsikalem sie w pupie swojej dziewczyny. Ale nie mialem pelnego wzwodu dlatego bylo to mozliwe. Przy pelnym wzwodzie facet nie moze oddawac moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
Ok dzieki za wskazówkę Na pewno już niedługo sprubuje ta opcje z moją kochaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
I chcem jeszcze cos takiego ze ona wypnie się a ja posune ja w anal i żeby w tym czasie zrobiła siku. Lub też w anal ale żeby siedziała na mnie. Tak żeby fiut był w pupie a z pipy tryskal mocz na mego pena i brzuch. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wiele razy chciałam i jakoś nie mogę sie przemóc, poprostu nie chce lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałbym, i mam zamiar to zrobić w przyszłości, a mianowicie pić siuśki swojej Pani, jako jej uległy podnóżek. Chciałbym być dla takiej kibelkiem i nie tylko, a także uległym psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość bi, koniecznie zainwestuj w słownik, bo te twoje fantazje tracą na wiarygodności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
Czyli że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość bi dziś wysikaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest najczęściej spotykana i omawiana fantazja, ale ma sporo miłośników. Jeśli marzy o tym, to jasne, że się zgódź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
Gość 22:03 Jeśli chcesz to możesz wierzyć A jeśli nie to nie Tak czy inaczej ja nikogo na siłę nie będę przekonywać czy to prawda Ja wiem co przeżyłem i co jeszcze sprubuje i tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.06 też bym to zrobił, od dawna mam takie marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny1
A ty chcesz tego? Czy tobie się to nie podoba? Odp na e-mail samsungtv1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drinker13
Moja żona często robi mi siku do buzi a ja wszystko połykam. To jest bardzo podniecające. Bardzo lubię pić mocz mojej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz podobna żonę do mojej. Też pije prosto z cipki. Sika też w trakcie ostrego pieprzenia, kobieta skarb. Sikam jej też prosto do buzi w wannie. Często tak się bawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież mocz jest czysty jeśli dbasz o zdrowie jest prawie bezwonny i przezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, nie znasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba pić, wystarczy że spływa. Ale czasem coś tam się połknie. Czym większe podniecenie tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×