Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ex żona szantażystką

Polecane posty

Gość gość

Wyjechałem do pracy zagranicą. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu,żona złożyła o rozwód (córka mówiła,że do mamusi przychodził Pan i się całowali). Wróciłem do kraju. Poznałem kobietę, ożeniłem się,mamy trójkę dziecki i ex żona robi mi piekło. Moją żonę wyzywa od k***w gdy ta odbierze mój telefon (wg ex moja żona nie ma prawa odbierać telefonu). Wysyłała mi smsy gratuluję żony d****** Wysyłała na emaila swoje zdjęcia jakbym miał amnezję i nie wiedział jak wygląda. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia wysłała do mnie córkę w tenisówkach (było ustalone że pojadę z córką w góry). Nie chcielibyście słyszeć tego płaczu córki a takich przykładów jest mnóstwo. W styczniu 2015 urodził mi się syn. Jak ex dowiedziała się o narodzinach syna wysłała poleconym za potwierdzeniem odbioru rachunki z 2013 roku (czyli sprzed 2 lat) które to wydatki nie były ustalane ze mną ani o nich nie wiedziałem i list : wezwanie do zapłaty. Wzywam Pana do zapłaty kwoty tytułem pokrycia połowy kosztów związanych z zakupami dla dziecka. Proszę o wpłacenie powyższej kwoty na konto bankowe wraz z alimentami do 10 lutego 2015. Brak wpłaty z Pana strony wywoła zgodę na podwyższenie alimentów od 01.02.2015. Nie muszę mówić co czuła moja żona gdy po porodzie zamiast cieszyć się pierwszymi chwilami z dzieckiem dostajemy taki list bo ktos się wściekł,że mam dziecko.Co więc zrobić aby ex odczepiła się i dała żyć w spokoju mojej rodzinie i zapomniała o moim istnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje, w ogole z nia zerwij kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozbac sie suki. cialo pocwiartuj i wywiez kilkaset km od domu, dobrze zakop na odludiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*odludziu. sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z nią zerwałem kontakt ale ona wykorzystuje np.pocztę polską i pisze list bo adres zna z przelewów alimentów które płacę regularnie. Nr telefonu zmieniłem. Co można jeszcze zrobić? Mam nie spotykać się z dzieckiem żeby oszczędzić dziecku wysyłania w góry 26 grudnia na mróz w tenisóweczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje...my z mężem mieliśmy też takie jazdy z jego ex. Musicie jej pokazać ,konkretnie że macie ją gdzieś. Gdy bierzesz córkę do siebie umawiaj się tak żeby jej nie widzieć(byłej) ,nie odbieraj telefonów niech pisze sms..jak coś ważnego ma. Trzymajcie ją na oschły dystans znudzi jej się jak zobaczy że wszystko co robi macie gdzieś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za suka z twojej ex,sama Cie zostawiła dla innego a teraz zatruwa Ci życie,ona jest p**********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myśle zeby zgłosić na policje,bo to juz jest karane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takimi listami z poleceniem zapłaty ignoruj ,płacisz alimenty na pokrycie potrzeb córki więc takie polecenie zapłaty nie ma żadnej mocy prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie . Masz isc do sadu , zlozyc pozew o znecanie sie psychiczne i o zakaz szkalowania Twojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie działanie Twojej bylej szkodzi waszej córce. Zbieraj dowody na jej zachowanie i wystąp o zmianę jej miejsca zamieszkania na Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie obiecywal ze bedzie lekko latwo i przyjemnie ale dogadac sie powinniscie ile ty placisz tych alimentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia ile płaci alimentów -pewnie tyle ile ma zasądzone. Opisane fakty upoważniają do wytoczenia powództwa cywilnego i żądania ochrony przed podłą babą. Ale niestety - musisz wziąć adwokata. Bo z twoich postów wynika jasno że nie jesteś zbyt rozgarnięty. Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez MA znaczenie ile ich placi jak placi 300 zl to przypadkiem moze nie starczyc na kupienie dziecku wszystkiego co jest potrzebne. to tak trudno zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mówi pani coś pojęcie: NĘKANIE? Tłumaczenie że za małe alimenty (płacone w wysokości orzeczonej), nie MOGĄ usprawiedliwiać nękania. Czy może pani ma inne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywne prowo jakiejś zdesperowanej żonki byłego rozwodnika. :D Pewnie cię zdradza mężulek tępa szmato, to wyżywasz się na jego byłej żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia ile płacę alimentów,bo gdyby grzecznie poprosiła,że planuje kupić córce to i to i jest to niezbędne to dałbym połowę a nie po 2 latach żądać i to w taki sposób i w takiej chwili. Chcę moją żonę i moją rodzinę ochronić przed tą podłą babą bo co moja żona jej winna (poznałem ją po rozwodzie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań bredzić głupia zdziro rozwodnika. na 100% rozbiłaś jego małżeństwo i jeszcze przeszkadza ci szmato, ze ojciec płaci na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat: przestań bredzić głupia zdziro rozwodnika. na 100% rozbiłaś jego małżeństwo i jeszcze przeszkadza ci szmato, ze ojciec płaci na dziecko widać,że to mogła napisać tylko zdesperowana była którą mąż zostawił dla innej, nikt teraz nie chce jej wydymać , jest samotna i teraz w akcie desperacji mści się na wszystkich facetach. Oto co byłym robi brak samca - bo normalna kobieta,która znalazła nową miłość nigdy w ten sposób by nie napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Właśnie mam taki zamiar: zgłosić sprawę w prokuraturze. Niech prokuratorzy się nią zajmą. Domyślam się,że z jej strony to zazdrość,że ja sobie ułożyłem życie a ona jest obecnie sama,że ja jestem szczęśliwy w nowej rodzinie a z nią nikt nie chce być. Są przecież renciści,emeryci którzy w zamian za opiekę zwiążą się z kimś takim jak ona. Daliście mi kopa,że bez interwencji prokuratury sam tego nie rozwiążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniscie sie dogadac bo macie dziecko To dziecko nie jest niczemu winne ze wam sie nie udalo, ale dla dobra rodziny musicie sobie wszystko przedyskutowac a takie mszczenie sie nic nie da!!! Myslisz ze jej bylo latwo jak ja sama zostawiles wyjezdzajac za praca? Duzo ludzi tak robi opuszcza rodziny za praca ale efekty to rozwody!!! Wiec przestan byc taki msciwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona niestety przegrala I teraz placi za to co zrobila, powied jej ze jak bedzie cie szantazowac to odbierzesz jej wasza corke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kobiecie wolno pisać,mścić się a mężczyźnie nie wolno bo jest mściwy ma świętą rację prokurator i prokurator zdecyduje czy zachowanie tej pani było właściwe czy podchodzi pod paragraf i czy tego pana zachowanie było właściwe czy mściwe a ten list ma taki sam charakter jakby pan xyz wysłał do każdego z was: macie mi zapłacić 100 tysięcy do 1 sierpnia 2015, nie wpłacenie w tym terminie powoduje zgodę na naliczanie odsetek w wysokości 20 tysięcy tygodniowo jak otrzymacie coś takiego to gdzie idziecie z tym pismem? do prokuratora ten pan powinien zrobić to samo jeżeli ma dowody w postaci smsów,nagranych rozmów że tamta pani stosowała wulgaryzmy to prokurator też się tym zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygan80
Byłe żony potrafią zatruwać życie na wszelkie możliwe sposoby a jeszcze jak sie dowiedzą że ich były mąż ma ładniejszą,mądrzejszą i w dodatku młodszą to dopiero wtedy potrafią odpier... numery że głowa mała.Ale coś ci powiem.Ja swojej byłej nigdy nie ujawniłem gdzie mieszkam oraz zmieniłem numer telefonu.Dzwonię tylko do córki jak chcę sie z nią zobaczyć.Zrobiłeś cholerny błąd że ujawniłeś byłej żonie miejsce zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze przepraszam nie doczytalam uwaznie ze to byla wniosla rozwod, nie daj sie zastraszyc albo porozmawiajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jej ego , bo teraz zostala sama bez faceta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygan80
Dobre stosunki po rozwodzie to tylko w romansach są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym innym są wulgaryzmy a czym innym alimenty.Z wulgaryzmami i obrażaniem można się oczywiście do prokuratora udać.Natomiast pytanie w jakim wieku jest córka i ile pan tych alimentów płaci.Bo niektóre rzeczy mogą wynikać z faktu braku kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak kasy usprawiedliwieniem szantażu i wulgaryzmów? dobre sobie pisze że płaci regularnie zapewne tyle ile zasądził sąd nie ma wytłumaczenia dla stosowania wulgaryzmów i takiej formy żądania kasy niech policja rozstrzygnie czy brakiem kasy można wytłumaczyć takie zachowanie zresztą te ex zawsze mają za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, pokurator - laska sie będzie wsciekac dalej, a wszystko odbije się na dziecku - podeslij jej jakiegos kolegę samotnego, którego nie lubisz, a noż widelec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×