Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ex żona szantażystką

Polecane posty

Gość gość
dlaczego pozwalasz, żeby twoje dziecko mieszkało z tą wariatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wulgaryzmy to osobna sprawa ale np tenisowki w grudniu mogą być oznaką że tej kasy nie ma. Może to właśnie miało oczy otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eks żona rzadko marzy o tym by jej kolejny facet był lepszy od poprzedniego - zwykle marzy o tym by nowa żona jej eks była brzydsza,grubsza i mniej inteligentniejsza. A że w rzeczywistości ta druga jest lepsza to widać jakie skutki to wywołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza nie lepsza na pewno inna,ale to nie w tym rzecz.Facet za diabła nie chce napisać za ile ma córce mamuśka te buty kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma buty zimowe tylko mamusia niepozwoliła ubrać - tak powiedziało dziecko.Pewnie taką decyzję podjęła po tym jak usłyszała,że chcę zabrać dziecko na wycieczkę aby móc potem opowiadać koleżankom jaki to zły tatuś obiecał coś dziecku i go nie zabrał. Dodam,że w drugi dzień świąt sklepy obuwnicze są zamknięte. Do dziecka nie dzwonię czego bardzo żałuję ,tylko że wiem,że to moja eks odbierałaby telefon i witałaby mnie wyzwiskami h.....,sk....... więc mimo wielkiego żalu kontakty telefoniczne moje do dziecka nie istnieją,jedynie kontakt osobisty bez udziału eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile twoja córka ma lat? Może kupiłbyś jej telefon i bez żałosnej zgody ex dzwonilibyście do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Eks żona rzadko marzy o tym by jej kolejny facet był lepszy od poprzedniego - zwykle marzy o tym by nowa żona jej eks była brzydsza,grubsza i mniej inteligentniejsza. A że w rzeczywistości ta druga jest lepsza to widać jakie skutki to wywołuje. Sorry, ale zdołowałoby mnie okrutnie, gdybym została porzucona dla brzydszej, grubszej i mniej inteligentnej, a nawet gdybym nie była porzucona, a taka byłaby następczyni - to już przecież szczyt obciachu. Jak ma być jakas to tylko lepsza, mądrzejsza i ładniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie bez problemu z córką oglądasz gdy kupisz jej jakiś niedrogi telefon u kartę. Nie da się rady odnieść nie wiedząc jakie są te alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież facet napisał,że gdyby poprosiła to by dał,ustaliła przed wydatkiem to by się dołożył. Przypomniała sobie o rachunku po 2 latach i wysyła wezwanie do zapłaty? Wredne babsko chciało dokopać żeby poczuć się lepiej. Obowiązkowo każde takie zachowanie zgłaszać na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy jakakolwiek wysokość alimentów jest wytłumaczeniem dla zachowania tej baby? Czyli jezeli dostaje 600 zł to wg was wolno jej wyzywać, pisać wezwania do zapłaty, a jeżeli dostaje 2000 zł to wtedy wyzwiska i wezwania do przelania jej nienależnych środków są karane ? Tak funkcjonuje prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie wezwania do zapłaty puszczać z dymem od razu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzywanie to zupełnie inna sprawa poza tym tutaj jest relacja jednej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wszystkie te wyzwiska mam nagrane żeby mieć dowód,żeby nie było słowo przeciwko słowu i żeby mieć dowód dla prokuratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbieraj dowody i walcz by twoja córa mieszkała z tobą. No chyba, ze nie chcesz albo twoja żona ma coś przeciwko. Chociaż spróbuj! Jestem za tym, by kochający i wspaniali ojcowie którym zależy mieli równe prawa! Chroń swoją córkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nękanie jest karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat: przestań bredzić głupia zdziro rozwodnika. na 100% rozbiłaś jego małżeństwo i jeszcze przeszkadza ci szmato, ze ojciec płaci na dziecko widać,że to mogła napisać tylko zdesperowana była którą mąż zostawił dla innej, nikt teraz nie chce jej wydymać , jest samotna i teraz w akcie desperacji mści się na wszystkich facetach. Oto co byłym robi brak samca - bo normalna kobieta,która znalazła nową miłość nigdy w ten sposób by nie napisała xxx Pudło zdesperowana, porzucona kochanico, której nikt nie chce dymać. :D Mam męża i szczęśliwą rodzinę dłużej niż jesteś w stanie sobie to wyobrazić :D Majaczysz jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobnie z partnerem...Jego byla zona w kolko cos wymysla, zmienia terminy wizyt corki. Nie mozemy nic zaplanowac, ciagle sa jakies zgrzyty. Kobieta nie potrafi ulozyc sobie zycia z zadnym mezczyzna,Po rozwodzie, ktory nastapil 1.5 roku temu miala dwoch partnerow,niestety dla nas to nie przetrwalo... Kobieta co chwila zmienia zdanie, albo robi jazdy albo placze. Staszy non stop sadem i ograniczeniem praw rodzicielskich. Zazdrosny obrzydliwy typ, ktory nigdy nie zalozy rodziny :( dodam,ze partnera poznalam w trakcie procedury rozwodowej,ktora u nich trwala rok-bez orzekania o winie,poniewaz ex donosila w kolko nowe dziwne oskarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypada tyko pogratulować. Że pasztetowi udało się w końcu jakiś odpad społeczny wciągnąć na brzuch. Dick is with you :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×