Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szóste dziecko nie wiem czy nie oddac

Polecane posty

Gość gość

do adopcji . Chyba nie dam juz rady. Finansowo słabo , warunki mieszkaniowe średnie . Jestem stara . Trudno podjąc decyzje ale chyba ta bedzie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie takie matki co oddały do adopcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie jetseś w stanie utrzymać kolejnego i tak trafi i to moze z rodzeństwem do domu dziecka. Chyba lepiej samemu wybrać rodzinę i oddać maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego z rodzenstwem ? Co ty pieprzysz debilko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja decyzja. Zacznij się zabezpieczać albo przejdźcie na celibat. Koszt wazektomii to 2000zl, chyba nieporównywalnie mniej niż koszt dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj mi te 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, czy my żyjemy w czasach kiedy antykoncepcja to temat tebu? Czy to aż takie drogie? Do cholery 5 dzieci i taki brak odpowiedzialności? Bzykaja się jak zwierzęta a potem strasznie cierpią, internet masz więc chyba stqc Cie na prezerwatywy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosuje antykoncepcji bo przeciez to jest zakazane przez kościoł katolicki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"daj mi" Najlepsze co potrafisz, co nie? Trzeba było przy 4 zacząć odkładać, a nie "daj mi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mi ? przy czwartym ? o czym ty piszesz ? cos ci sie pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać Polska patologia - Daj mi - właśnie tylko to potraficie wołać DAJ MI!!! A powiedz kto mi daje ??? Po co zakładacie rodziny jak was nie stać na jej utrzymanie?? Ja po prostu denerwuje sią jak widzę i słyszę tą pieprzoną patologie która woła DAJ MI !!!! Mam rodzinę dwoje dzieci i mam komu dawać. Pieprzone króliki tylko pieprzyc sie potrafia i rozmnazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja :) giną posty nawet, moderacja podłapała nośny temat i gryzmoli. ale kiepsko wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijajac juz sprawe bezmyslnego rozmnazania, a co do argumentu ze kosciol zabrania antykoncepcji. Nawet papiez Franciszek powiedzial zeby nie rozmnazac sie jak kroliki. Tak A propo. Autorko teraz maja wprowadzic wyzsze zapomogi dla rodzin. Moze wtedy dacie rade utrzymac wszystkie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce iśc do nieba . Bede miała tyle dzieci ile Bóg da . Masz racje ze Duda zmieni dodatki i wtedy damy rade . Musze dzisiaj skoczyc do Mopsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he a moja kuzynka ma 8 wiec dasz rade jak i ona daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie stosuje antykoncepcji bo przeciez to jest zakazane przez kościoł katolicki . o o o A Kosciol wam robi te ciaze ze ma wam czegos zakazywac. Placi wam zasilki, alimenty czy cokolwiek. Czy jak sie stosunkujecie ze swoimi partnerami , to myslicie caly czas o Bogu??? Co za glupoty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×