Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość1990

Spacerówka Skyline GTr

Polecane posty

Gość Gość1990

Chcę kupić terenową spacerówkę. Szukam od dłuższego czasu czegoś porządnego i w końcu natrafiłam na allegro na spacerówkę Skyline GTr, cena nawet przystępna 799 zł, koła duże, pompowane, przekładane siedzisko- na tym mi zależało, wygląda na solidną robotę, ale wiem że pozory mogą mylić... Czy ktoś posiada taki wózek? Trochę boję się go kupić tak w ciemno i chciałabym poznać opinie jakiegoś użytkownika. Co w ogóle o nim myślicie jak na niego patrzycie? Wózek to chyba jakaś nowość bo nigdzie nie ma o nim opinii... Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wygląda, taki sportowy design, my jak narazie używamy jeszcze wózeczka wielofunkcyjnego Nano z Riko, ale ten jest do zastanowienia na później, poczekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam wózek i szczerze polecam! Mega funkcjonalny, zwłaszcza możliwość przepięcia siedzenia przodem i tyłem do kierunku jazdy oraz rozkładanie oparcia na płasko. Użytkowałam go niemal 2 lata. Cena jest bardzo przystępna, a jakość naprawdę dobra. Tapicerkę prałam w pralce i nic się z nią nie stało. I naprawdę jest to wózek terenowy. Jestem niesamowicie zadowolona z wyboru tego wózka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×