Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Siostra

Polecane posty

Gość gość

WkurZa mnie moja siostra. Jest chrzestna mojej córki a wogóle się nią nie interesuje. Ciagle powtarza ze ma szczęście ze nie ma dzieci, może jeszcze mieć jest młoda. Nigdy nie wzięła ja na spacer , nie bawiła się z nią sama od siebie( odpłatnie tak). Najgorsze ze sama chciała być jej chrzestna, prosiła o to. Kupuje jej najgorszy syf np chipsy . Wiele razy jej zwracałam uwagę ze nie musi nic kupować. Nie chce jej prezentów wole żeby troszkę czasu jej poświęciła. Może za dużo oczekuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, za dużo oczekujesz. Co wy z tymi chrzestnymi, którzy wiecznie muszą wam niańczyć dzieci. Serio jak ktoś jest chrzestnym to ma budować jakąś szczególną więź z tym dzieckiem czy jak? przesadzasz, daj życ siostrze i odpuść, sama zajmuj się dzieckiem i poświęcaj mu czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka była chora, kilka dni w szpitalu a ona nawet nie zapytała jak się czuje:( przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bycie matką chrzestną nie oznacza,że ktoś z automatu staje się drugą matką dziecka i będzie się nim tak przejmował jak matka. Ona nie ma takich zapędów do matkowania twojemu dziecku więc odpuść, co zmusisz ją żeby się interesowała? serio wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie zmuszę , nie chce zmuszać. Po co chciała być chrzestna skoro mówi i ciagle powtarza ze nie cierpi dzieci? To mnie w*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wrobili w chrzestną jak miałam 14 lat. dziś to dorosły chłopak i co do końca życia mam dawać prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem daj jej spokój a twoje dziecko to twój obowiązek Moja sis też nie interesuje się moimi dziećmi i nie mam jej tego za złe bo wiem że w ogóle nie lubi dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty siostry swojen wcześniej nie znałaś, teraz raptownie taka się stała? No to co,że chciała, moje też chciała, ale jest dokąłdnie taka jak twoja, nei lubi dzieci, móiw o nich gnoj*****chory i też chciał być chrzestną, tylko po co, nie zgodziłam się , jest szwagierka, któa ma dnormalne podejście i wszyscy sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chrzesna mojego sy na nawet na urdziny czy swieta do niego nie dzwoni jak byl mlodszy to przezywal bo inne dzieci dostawaly kartki z zyczeniami a on nie sam do niej dzwonil teraz Ma13lat i juz mu niezalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz dziecko czy siostra? Ja i np. zapewne wiele osób mam dwa typy nienawidzę dzieci i starych ludzi. Obudź się nie zawsze jest i będzie po twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×