Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adnrzej70

Najlepsze SPA nad morzem

Polecane posty

Gość Adnrzej70

Chcę z okazji rocznicy ślubu jechać z żoną nad morze- oprócz plażowania mam zamiar zafundować jej weekend w spa, zaprosić na romantyczną kolację i tu pytanie- zależy mi na takich naprawdę eleganckich miejscach- może ktoś coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GabiS to typowy multispamerski profil, wystarczy spojrzeć na historię postów. Nie dość, że SPAMERZY, to jeszcze nieudolni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paproszka
Jestem zachwycona pobytem w Grand Lubicz w Ustce :) Hotel powstał niedawno, więc wszystko jest nowe i pięknie urządzone, pokoje z widokiem na morze i wszelkimi udogodnieniami. SPA rewelacja - kąpiele, zabiegi, masaże, miły personel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakos nie przepadam bardzo za naszym morzem. Jesli natomiast chodzi o samo SPA to najlepsze w jakim bylam w naszym kraju to zdecydowanie Talaria (w Trojanowie). W dodatku bardzo sympatyczne miejsce dla osob, które wolą jednak oprócz zabiegów odpoczac bardziej aktywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja radziłabym zabrać żonę do SPA w klimacie morza martwego w Mielnie w Hotelu Unitral. Sama jeżdżę tam od trzech lat i jestem zachwycona. tutaj oferta trzech hoteli w tym Unitrala www.hotelenadmorskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juszkaaka
tak, tak, tak - UNITRAL tylko i wyłącznie. Rewelacyjne miejsce, rewelacyjny klimat! UWielbiam tam wracać <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie idealnym hotelem dla Was będzie hotel SPA nad samym morzem. W ubiegłym roku byłem na takich wakacjach wspólnie z małżonką. Znajomy zasugerował mi ofertę hotelu www.unitral.pl. Był to strzał w dziesiątkę. Bardzo dobra oferta wypoczynkowa połączona z mnóstwem atrakcji. Masaże, joga, spacery, basen a na koniec dnia termy w klimacie morza martwego. Wszystko czego dusza zapragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unitral faktycznie jest fenomenalny. Uwielbiam do nich zaglądać, zawsze jesteśmy tam w wakacje, czasem też w ferie. Ale maja strefy dla dzieci, wiec zawsze dzieciaki też mają mega zabawę! Najlepsze co u nich jest, moim zdaniem, to ich termy, to po prostu trzeba sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym SPA nad morzem w jakim byłam jest www.laola.pl Jest to elegancki ośrodek wypoczynkowy położony w idealnej lokalizacji nad morzem. Mają szeroką ofertę zabiegów, które sprawiły, że poczułam się jak nowo narodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tej pory najlepiej wspominam wyjazd do www.willazlota.pl. Przepiękne miejsce, wysoki standard pensjonatu, pyszne jedzenie i bardzo blisko do morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy jestem mama wszelkie spa się skończyły bo jak na wyjazd z dziećmi to nie do spać- bo tak się nie da :). W tym roku tez nie mogę liczyć na spa bo jedziemy nad morze do ośrodka wypoczynkowego www.slowianka.eu i zamierzam się relaksować bez spa ale z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Hotelu Lubicz rok temu, to jest w Ustce, bardzo przyjemy hotelik, mają przepyszne jedzenie, i to takie miejsce do ktorego jest dobrze i swobodnie przyjechac z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1654
mówią, że morze martwe jest najlepszym spa :D mam problemy skórne i pobyt nad tym morzem bardzo mi pomógł, pojechałam z biurem podróży konsorcjum na tydzień czasu i skóra jest jak nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez nie przepadam za morzem , zdecydowanie wole gory, ale jednak ostatnio troche nie mialem wyboru pojechalem do Ustki do Hotelu Lubicz i bylem zachwycony, nie musialalem lezec plackiem na plazy, ale za to moglem spedzic czas na odpoczynku w SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola K.

Mnie mąż zaprosił na weekend do Ustki. Spedzilismy te pare dni w Hotelu Lubicz . Jest tam naprawdę świetnie! Miła obsługa, bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych NAJLEPSZE SPA, grote solna, łaźnie, basen, sauna no i przepyszne jedzonko. Zrelaksowałam się na maksa i kiedys pewnie tam jeszcze wrocimy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziczka

Uwielbiam Ustkę, będąc nad morzem polecam tez odwiedzić Gdyńskie Studio Masażu Dewi na ul. Portowej i spróbować masażu tantrycznego. Nie da się tego opisac słowami... http://studiodewi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

Ustka to mój ulubiony kurort od czasów dzieciństwa. Mama zawsze zabierała mnie na wakacje wlaśnie tam. Teraz, kiedy już ja mogę zabierać swoją rodzinę również jeździmy do Ustki. Zatrzymujemy się w Hotelu Lubicz -https://www.hotel-lubicz.pl/ Dla mojej żony i dzieciaków to istny raj. Spa posiada bogatą ofertę, dzięki czemu każdy z nas może się dodatkowo zrelaksować. Moje dzieciaki uwielbiają owocowy masaż pleców, a moja żona lubuje się w rytuale antycelulitowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

W najlepszym spa nad morzem w jakim udało mi sie być, to Hotel Lubicz w Ustce. Piękny, duży hotel, bardzo gościnna obsługa hotelowa. Spa posiada szeroką ofertę zabiegów, nie tylko masaże, można tam poddać się zabiegom medycyny estetycznej, czy pielęgnacji twarzy. Myślę, ze dla żony jak najbardziej trafne zabiegi. Bardzo ciekawa jest elektroterapia, jeszcze nie probowałam, ale z opowieści koleżanek mogę śmiało powiedzieć, że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My również w tym roku wybraliśmy się do Pobierowa i trafiliśmy do ośrodka Gryf i ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni – przyjemne miejsce przygotowane z myślą o dzieciach, aż 3 place zabaw, na pewno będzie to super miejsce na wakacje z dziećmi. Jak to dokładnie wygląda możecie zerknąć na stronę gryfpobierowo.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×