Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elf8888

Facet alkoholik

Polecane posty

Witam chciałabym podzielić się problemem z którym sobie nie radzę, postaram się streścić to co spotkało mnie w zyciu, otóż mój facet jest alkoholikiem. Na początku znajomości nie dostrzegałam problemu wspólne wypady do baru do znajomych, zawsze był alkohol. Jestesky razem rok czasu wiele razy były kłotnie i spory walczyłam o niego o nas a poczaktu widywał sie z kolegami gdzie zawsze spozywał ogromne ilości alkoholu... walczyłam, płakałam miał mnie gdzieś. Kiedy w końcu się pamiętał spędzał ze mna czas ydawalo by się, że jest ok ale nie przyznam , że dwa razy uderzył mnie pod wpływem, kiedy jest niedopity szuka powodu żeby sie pokłócić. Miał wypdadek samochodowy to znaczy skasował pare aut, zawsze przeprasza obiecuje , że sie zmieni, że nie może mnie stracić,Ja nie prowokuje bo sama nie pije a jesli już to w rozsądnych ilościach, w zasadzie nie mam czasu na imprezy. Nie wiem co mam zrobić powiedzał mi dzis, że on juz taki jest bardzo cierpie nie potrafie go zostawić, mówi mi kocham , ale kiedy jest trzeźwy ne okazuje mi uczuć z dnia na dzień staje sie oschły i zmny, nieraz już pomagałam mu kiedy umierał (kac) robiła, okładzki, byłam przy nim dziś też przyjechał po alkoholu i wiecie co robi?? spi... nie wiem juz jak mam sobie poradzić chciałabym go zostawić, ale nie potrafie :( chyba jestem uzalezniona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×