Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szkoda,ze nic z tego nie wyszło

Polecane posty

Gość gość

nie ten czas,nie to miejsce..pozostało myslenie co by bylo gdyby,moze nawet po latach bedziemy do siebie tesknic majac juz rodziny,przekichane to zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj przekichane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam to k***a z autopsji.. jak mnie boli serce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam w klubie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja tez :( jest tak cholernie cięzko :( bardzo tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby wam w takich tematach naprawdę o cokolwiek celowego chodziło, to nie pisalibyście ich tak, żeby pasowało do każdej a pisalibyście przynajmniej inicjały osób które kochacie i skąd jest.bo ile może być w tym kraju ufoludków np. Marzen z w-wy? ile wam za to płacą? opłaca się to, to może i mnie zarekomendujcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, wtedy jest szansa, ze dana osoba trafi na topik i moze wreszcie cos ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyszlo, bo okazales sie czlowiekiem pozbawionym zalet (niepracowity, klamliwy, porywczy, niestaly w uczuciach, nieodpowiedzialny, bez ambicji zeby cos w zyciu osiagnac i bez zainteresowan poza prymitywnym puszczaniem sie). i JA mialabym z kims takim zostac??? chyba przy nienormalnej desperacji :D nie ma mowy, nie nadajesz sie do zwiazku pod zadnym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury. i co z tego,gdyby tu trafil? co by to zmienilo? w realnym zyciu nic. gdybym chciała to przecież mogłabym napisać mu to,czy powiedzieć na żywo.. ale to nic nie zmieni, a ja próbuję z siebie wyrzucić uczucia w eter, lepiej się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie jestem modką, raczej przypadkową osobą, wchodzę tu od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wykrzykuj w eter tak, żeby nikogo dodatkowo nie zwodzić. ktoś zabawił się twoimi uczuciami, nie powielaj tago schematu, bo ani ci od tego nie ulży a być może ktoś przez to jeszcze bardziej się pogrąży w schizie. empatii trochę homosapiensy-chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy jaja sobie robisz,czy na powaznie to piszesz-jesli to drugie to musisz byc bardzo nieszczesliwa, przykro mi z tego powodu,ale szczerze mowiac niewiele mnie to interesuje. Mi to duzo daje ze sobie tutaj pisze, czuje ulge, a robie to tylko wtedy kiedy juz mam natlok emocji, raz na jakis czas te emocje wracaja z podwojna sila,do tego stres i zmeczenie po pracy robia swoje. on nie zabawil sie moimi uczuciami,gdyby to zrobil mialabym go gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyszlo, bo okazales sie czlowiekiem pozbawionym zalet (niepracowity, klamliwy, porywczy, niestaly w uczuciach, nieodpowiedzialny, bez ambicji zeby cos w zyciu osiagnac i bez zainteresowan poza prymitywnym puszczaniem sie). i JA mialabym z kims takim zostac??? chyba przy nienormalnej desperacji smiech.gif nie ma mowy, nie nadajesz sie do zwiazku pod zadnym wzgledem xxx brzmi jak dobra partia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wyzej opisany to jakis rzal i bul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×