Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dokładnie ,taka miłość zdarza sie raz w życiu ,Znam to

Polecane posty

Gość gość

Ja to przeżyłem. Miłość od pierwszego wejrzenia, albo raczej od pierwszej rozmowy.. i pojawiła się ta fascynacja, ta myśl w głowie, że ona jest bardzo podobna do mnie. Tak samo inteligentna, z podobnym gustem, poczuciem humoru, podejściem do ludzi i życia, tak samo mocno kochająca, niepoprawna romantyczka. Od początku patrzyliśmy na siebie tak inaczej.. jak bardzo zakochani. Iskry były jak cholera.. tak samo reagowała na mnie jak ja na nią. Straciłem ją a wraz z tym całe serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego ją straciłeś skoro wiedziałeś z,że to ta jedna wyjątkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wirtualny znicz jestesmy z Tobą, jak chcesz to Ci chusteczki wyślę.... tak się wzruszyłam,,,, auuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko wkleiłam czyją komentarz ,Ale takie osoby które sa do siebie podobne to rzadkość :) i moze to do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej dziwne zadajesz pytania. Będziesz pisał sam ze sobą? Miłość z reguły traci się gdy jej się nie pielęgnuje, nie dba o nią by trwała wiecznie. Miłość trzeba podlewać jak pięknego kwiatka. Inaczej uschnie i zwiędnie lub wypali się na słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość od pierwszego wejrzenia, albo raczej od pierwszej rozmowy.. x dla mnie to bylaby poniekąd obelga:;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się stało? dlaczego ją straciłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam to z autopsji :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? bo jak każdy facet ,bardziej dbał o swojego ego,niż o pielęgnację związku oni myślą:OTO JESTEM kochaj mnie,szanuj i traktuj jak króla,bo jam Cię obdarzył łaską swojego zainteresowania a potem kurna ZONK żarło,żarło i zdechło,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
to coś musiałeś przeskrobać, że ją straciłeś, bo jeżeli się oboje tak kochaliście, to powinniście być razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze. kochasz ja? zadzwoń napisz pokaz że dalej jest w twoim sercu. zadzwoń z błachostką. długo się znaliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj rośnie adrelanlinka od takich tematów a opada serotoninka i dopamina. ile wam płacą za zakładanie ich i kto. koncerny farma? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ..znam to sama tego doświadczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Taka miłość zdarza się tylko raz. Nigdy wcześniej i nigdy potem. Szkoda, że nieodwzajemniona, niespełniona i niezapomniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza się i odwzajemniona i, że nikt niczego nie spieprzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu mozna miec wiele milosci. jeczycie bo wam sie niespełniły i przez to was dreczy. a prawda taka, że jakby sie spelnilo i skonczyło to byscie nad tym tak nie wzdychali. jedna milosc trwa dopoki nie pozna sie nowej osoby-mlosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham też tego jedynego, który w morzu teraz jest... Kochać kogoś, to pozwolić mu być szczęśliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapłodnił suke z kafe jak byla w rui i teraz 3 szczenięta sraja po kątach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×