Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co zamiast firanek do salonu

Polecane posty

Gość gość

Remontujemy salon. Ze względu na duże podwójne drzwi balkonowe chcę zrezygnować z firanek (nie podobają mi się firany do samej ziemi, a nie wyobrażam sobie krótkiej firanki na drzwiach balkonowych...) i zastanawiam się czym je zastąpić... Myślałam nad roletami rzymskimi ale nie jestem przekonana. Gołe okna wyglądają łyso, salon będzie dość nowocześnie umeblowany... I nie wiem co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coś typu panel okienny ? bardzo fajnie to wygląda, ja tez mam takie okno jak Ty i mam raz właśnie te panele okienne a jak chce coś zmienic to wieszam tzw" makaronki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że post z 19:59 to prowokacja... Ale dzięki za podbicie tematu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie podpowie? Wszyscy mają tylko tradycyjne firanki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolety i gruubee zasłony do ziemi <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MijjaQ
Mi się bardzo podobają puste okna. Bez firan bez niczego. Chcę jesienią wymienić okna http://dvg.pl/ a potem właśnie nic nie dawać. Tylko kwiaty na parapecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekkie zaslony panelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zdecydujesz się na rolety od www.siuba.pl? Tam mają m.in. takie porządne rolety zewnętrzne i nadstawne. Ja się za bardzo na roletach nie znam, ale jak kupowałam okna od tamtejszych fachowców to widać było, że świetnie znają się na rzeczy. Oni stosują takie nowoczesne, niezwykle funkcjonalne systemy w swoich wyrobach. Naprawdę warto od nich zamawiać rolety i okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolety dobre do biura. W salonie tylko pięknie upiete firany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda_90
Fajne rozwiązania znalazłam ostatnio na budpartnerzy http://budpartnerzy.pl , można zobaczyć jak ludzie mają urządzone mieszkania :-) Ja nie mam firanek ale mam rolety rzymskie, które bardzo dobrze wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIC nie znoszę żadnych szmat wiszących w oknach, rolet też nie mam i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rolety noc i dzien plus fajne zaslony po bokach wszelkie dekoracyjne upiecia wygladaja dla mnie tandetnie w wiekszmosci mieszkan aby mocno dekoracyjne firany wyglady dobrze musza byc drogie, swietnej jakosci,musza do tego wisiec w otoczeniu drogich i stylowych mebli a zazwyczaj wisza w blokowiskach w otoczeniu mebli ze zklejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może same zasłony, lub sam lambrekin z asymetrycznymi zwisami zastępujacymi zasłonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salon to miejsce, gdzie przyjmujemy gości i spędzamy czas z najbliższymi. W aranżacji tego pomieszczenia starannie dobieramy wyposażanie oraz dodatki, aby stworzyć przytulną i ciepłą atmosferę. Istotnym elementem w projektowaniu wystroju wnętrza są także firanki. Dekoracja okienna salonu jest kwintesencją, a zarazem doskonałym dopełnieniem pozostałych elementów pokoju. Firanki do salonu - http://www.veronatextil.pl/produkty/firany-fantazyjne-do-salonu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaKocha
Rozumiem, że firany nie ale zasłony już ok? Ja też mialam ten problem bo i firanki i zasłony zajmowały wg mnie za dużo miejsca ale wybrałam tak fajnie składane zasłony "spaghetti" - znajdziesz w zakładce zasłony/spaghetti na http://eurotextylia.pl/. Wyglądają dużo lepiej niż zwykłe zasłony i nie zajmują tyle miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzatakret

Jak dla mnie rolety dzień noc są świetnym rozwiązaniem. U nas gdyby nie te rolety musielibyśmy zdecydować się na firany bo mieszkamy na parterze i wszystko byłoby widać. My zamawialiśmy rolety na https://www.karnix.pl mają bardzo duży wybór rolet i tkanin w super cenach. Mi udało się kupić rolety po zniżce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwka

Ja mam w oknach i firanki i rolety, jedno drugiemu nie przeszkadza, a ostatnio też dokupiłam z Room99 zasłony, żeby było jeszcze przytulniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam od nich zaslony rowniez, bo maja świetna jakośc, ale juz więcej nic nie wieszalam w oknach, mi starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Ja sobie nie wyobrażam bez firanek czy zasłonek, pomieszczenie jest zdecydowanie bardzoiej surowe bez tego typu dodatków, a w domu musi być przytulnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
Dnia 2.07.2019 o 11:45, Gość gość napisał:

mam od nich zaslony rowniez, bo maja świetna jakośc, ale juz więcej nic nie wieszalam w oknach, mi starczy

gdzie kupowałaś? bezpośrednio na stronie room99?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnusiaWwa

Można też wejść na fb Ehomeconcept i tam składać zamówienia, ja w ten sposób jakiś czas temu zamawiałam pościel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoonikaGu

Bardzo polecam Room99 jeśli chodzi o wszelkie zakupy tekstyliów do domu. Mam z tego sklapeu i zasłony i pościel a ostatnio nawet zasłony zamawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja tez mam i ostanio kupiłam tam poszewki i tez są spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×