Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasz pierwszy raz moj pierwszy raz

Polecane posty

Gość gość

Witajcie Chciałabym was zapytać jaki był wasz pierwszy raz? Mój byl wczoraj i byl bardzo bolesny... na początku ta chwilowa penetracja na prawdę bolala a potem już tak nie ale nie mialam żadnej przyjemności z tego nie tyle bolalo jak właściwie to nie bylo przyjemnie po pol h sprobowalismy jeszcze nie bolalo ale również nie czułam przyjemności czy to tylko początki? ? Stosuje same tabletki antykoncepcyjne i miałam dość sucho i nic nie pomagało, wytrysk byl na zewnątrz tabletki zazywam regularnie moje pytanie brzmi czy mogę czuć się bezpieczna a drugie pytanie czy to tylko początki ze nie odczuwam przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie, żeby czuć przyjemność musisz w trakcie seksu masować palcami łechtaczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zabezpieczania się, to wszystko robisz dobrze. Najważniejsze to niedopuszczać do wytrysku wewnątrz pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czułaś przyjemności bo pewnie byłaś zestresowana, do tego ból, suchość, itd... facet chyba nie za bardzo się postarał, ale podczas pierwszego razu przyjemność i tak jest wątpliwa, bo stres robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak bardzo się starał najpierw zapytał mnie milion razy czy na pewno tego chcę az nie mogłam tego słuchać :) byl delikatny, mam nadzieje, ze to z nerwów tak jak mi to mówicie, dość długo przygotowywalam się do tej chwili można powiedzieć ze wyczytałam juz wiele na temat antykoncepcji pierwszych razow ale to tylko teoria dlatego zadalam wam te pytania Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta suchość wskazywałaby na dość kiepskie umiejętności faceta, a może to i przez ten stres :) Jeśli podczas zabawy sama ze sobą jesteś wystarczająco wilgotna, to przyjemność z seksu powinna przyjść z czasem, tylko pod żadnym pozorem nie wolno myśleć w trakcie o głupotach, kompleksach, czy się stresować, bo to tylko psuje całą atmosferę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ze jestem z nim rok jest starszy, wcześniej byly zabawy. .. i zawsze robiłam się wilgotna juz na sama myśl o zabawach a wczoraj? Wczoraj podczas pierwszego razu bylam sucha i nie pomagaly pieszczoty ani nic kompletnie i nie czułam ogólnie żadnej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to stres z kazdym razem bedzie lepiej, mialas kiedys orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz sobie zrobcie troche przerwy zeby sie wszystko wygoilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ewidentnie się zestresowałaś :) spokojnie, to minie, a następnym razem jak nie będziesz wystarczająco wilgotna, to poprzestańcie na samych pieszczotach i tyle i tak do momentu, aż przywykniesz do sytuacji, nagośc*****eszczot. Faceci też się stresują pierwszym razem, zwłaszcza jeśli im zależy na przyjemności dziewczyny, ja pamiętam swój pierwszy raz, bałem się że skończę w minutę, a okazało się że za cholerę nie mogłem dojść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze miałam bawiąc się sama i gdy mój chłopak o mnie dbał zawsze praktycznie byl orgazm a wczoraj hmmm nie wiem czemu tak bylo, po wszystkim wczoraj i dziś miałam i mam ochotę to powtórzyć ponieważ czuje potrzebę, mimo ze wczoraj było boleśnie a potem nie było z tego przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet jest dość doświadczony mial już dziewczyny jest ode mnie dobre parę lat starszy nigdy nigdy nie nalegal wczoraj sama go poprosiłam o to, chciałabym to dziś powtórzyć jeśli uda mi się być wilgotną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pierwszy raz miałem z prostytutką. Było bardzo miło. Na początku się stresowałem ale powiedziałem, że jestem prawiczkiem a ona to zaakceptowała i już się nie stresowałem. Polecam każdemu mężczyźnie na 1 raz iść do prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musicie brać sobie facetów chodzących na d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym drugim razem to może się wstrzymaj, na kilka dni, bo jeśli miałaś błonę, to nie wskazany jest seks po jej przerwaniu... niech się to wszystko zagoi najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1236
chyba wczesniej nigdy nie mialas orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze chociaż tak bardzo chciałam dziś spróbować, ale jeśli dla mojego dobra to oczywiście tak zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można poprzestać na pieszczotach, one są i tak znacznie przyjemniejsze niż sam seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalas wiele a ze odczekac to juz nie doczytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze pieszczoty są przyjemne :) tez tak uważam ale czułam się gotowa na te bliskość wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najwidoczniej źle czułaś :P ale co najgorsze masz już za sobą, teraz ze 2 tygodnie przerwy, niech się goi, aby żadnej infekcji nie załapać i można próbować dalej już bez obaw i stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różnica ile mam lat? Pytam, aby wiedzieć, kto pyta nie błądzi Czyż nie? Mam 18 lat i proszę sobie darować juz z góry mowie głupie komentarze nie raz zadowalam pytania z różnych dziedzin i zawsze znalazl się ktoś kto musiał sensację zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z każdym kolejnym razem będzie lepiej. Pamiętaj o masowaniu łechtaczki i niedopuszczaniu do wytrysku w pochwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet przy tabletkach? Lepiej nie dopuścić? A preejakulat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdfdfd
Zawsze twierdziłem ze to trzymanie cnoty to wiele hałasu o nic. Budować całą ideologię do marnego kawałka mięsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ciebie może kawał mięsa a dla kobiet to jest przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylize cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaspkoje kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się dziewczyna się na prawdę przejmuje to normalne bo jej początki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×