Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks w wielkim mieście

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was ogląda serial "Seks w wielkim mieście" ? Według mnie jest rewelacyjny. Można go oglądać codziennie o 20.00 na Comedy Central Family.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie, genialny serial! Jestem jego ogromną fanką! Nie mam tego kanału, ale radzę sobie inaczej. Wchodzę na stronę www.filefox.pl pozwala mi w krótkim czasie cieszyć się moim ulubionym serialem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat teraz nie mam tego kanalu, ale juz serial kilka razy caly obejrzalam to najlepszy serial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten serial ma sezony? Ile ich jest. Tez bym obejrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dokładnie ile jest sezonów, ale można to sprawdzić na stronie Comedy Central Family. Akcja toczy się w latach 1998-2004. Czyli w międzyczasie był atak na WTC, ale w serialu to pominięto. Serial kończy wątek miłości Carry i Aleksandra Pietrowskiego. Końcowa scena to scena w Paryżu, w jakimś sklepie gdzie Carry potyka się, upada na podłogę i w tym momencie do sklepu wchodzi Big. Co do babskich seriali to raczej takiego dorównującego poziomem do "Seksu w wielkim mieście" nie przypominam sobie. Teraz na tvp 1 leci "Miłość nad rozlewiskiem", ale to kompletne dno i okropna gra Brodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze Gotowe na wszystko sa ponoc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze względu na tytuł obejrzałam ten serial. Tytuł jest dobry bo taki dwuznaczny to sobie oglądam. Bardzo go lubię oraz bardzo mi się on podoba. Teraz mam wakacje to na pewno sobie obejrzę kilka sezonów tego to serialu..TYlko proszę nie opowiadajcie sezonów i nie spojlerujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×