Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam piosenki

Polecane posty

Gość gość

Szukam pewnej piosenki. Słyszałam ją u znajomego w aucie. Zaczyna się mniej więcej tak: ,,Rankiem uścisk zbudzonych ze snu i czuję każdy Twój ruch. To miłość..." Dalej nie pamiętam. Nie mogę jej znaleźć a bardzo bym chciała. Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kojarzę tej piosenki, ale podobna jest ta piosenka Czerwonych Gitar: Miasto śpi , wciąż pada deszcz na ulicach senny szept twój dzień , cichy gość obiecał coś w tę noc rozpal ogień wokół nas płomień , który kiedyś zgasł w te noc , cicho przyjdz ubrana tylko w blask. Mam dla ciebie nocy letniej sen koniec świata mam i jeden dzień zawsze gdy zawołasz głośno mnie do ciebie będe biegł /2x Ranną kawą budzisz mnie , otulona w jeszcze w sen , mój dzień cichy gość, dziękuje za te noc, jednym słowem zamknę dziś każdy dzień i każdy świt, więc wstań , cicho przyjdz, ubrana w słońca blask. Mam dla ciebie nocy letniej sen, koniec świata mam i jeden dzień zawsze gdy zawołasz głośno mnie do ciebie będe biegł Mam dla ciebie nocy letniej sen, koniec świata mam i jeden dzień, tajemnicy , której będe strzegł, na samym serca dnie. Dziś już wiem,będziemy blisko tak, nawet jeśli istnieje gdzieś , lepszy świat. Nocą gdy spokoje obok śpisz myśle o tym gdzie bym teraz był wiem już że bez ciebie nie ma mnie przy tobie dzisiaj śpie. Mam dla ciebie nocy letniej sen.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dalej nie wiem co to za piosenka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×