Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karweg

Jeśli jesteś kobietą to nie idź na strzelnicę PM Shooter w Warszawie!

Polecane posty

Gość Karweg

Byłam niedawno na strzelnicy PM Shooter (www.pmshooter.pl ul. Wojnicka 2 , Warszawa) na "ekstremalnym strzelaniu z broni maszynowej" (voucher z prezentmarzen.com) i gorąco nie polecam. To miał być prezent od mojego męża ale niestety był bardzo drogi i bardzo nie udany. Wszystko zepsuł instruktor który nie chciał mnie na początku dopuścić do broni bo to nie możliwe, że ten prezent był dla mnie a nie dla moje męża. Następnie wyjaśniwszy mi wyłącznie aspekty związane z postawą kazał strzelać. Na początku przyznałam się, że strzelałam wcześniej wyłącznie z pistoletów. A Pan Instruktor nie wyjaśnił mi podstawowej różnicy między pistoletami a bronią maszynową czyli, że nie celujemy za każdym strzałem tylko celujemy na początku i jedziemy serią. Ja powiedziałam, że coś mi nie pasuje i chyba mi o czymś nie powiedział on stwierdził, że mężczyzna może przyjść z ulicy i dobrze strzelać a ja jako kobieta powinnam mieć podstawowe szkolenie dla ułomnych. Ciężko opisać resztę rzeczy, generalnie jego zachowanie było bardzo szowinistyczne i sprawiło mi bardzo dużą przykrość. W końcu oddałam bronie swojemu mężowi. Nie popełnijcie tego samego błędu co ja! Szkoda pieniędzy! Strzelałam wcześniej głównie na Warszawiance i bardzo polecam. Tam instruktorzy byli bardzo mili i dobrze wszystko tłumaczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELA

Ja tam uwielbiam osobiscie, progun, bardzo dobra strzelnica, swiety sprzet, a zabawa przednia :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×