Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za kim stąd tęsknicie

Polecane posty

Gość taka karma
Piertolnieta Moszna Śmierdzioszna zakłada te tematy i nawołuje stare ciocie klocie. Wyhejtowała wszystkie i jej nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś stara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want to Silena, Giaa to moim zdaniem projekt widma a Koke ten co pisze o cycastych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka karma dziś Piertolnieta Moszna Śmierdzioszna zakłada te tematy i nawołuje stare ciocie klocie. Wyhejtowała wszystkie i jej nudno hehehehehe Poza tym łazi po forum też jakaś bezrobotna i wymienia w koło macieju te nicki stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyje jak kocica w rui :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke to Ajgor Want to Silena Giia to Tabasco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe naiwni aż miło,pelikany piertolone wszystkie wymienione nicki nadal piszą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można tani p****l (sto razy gorszy od niemieckich) nazywać erotyką? :O To jest EROTYKA samansara dziś Weź ją. Ma siostra o pewnej siebie ci/pce Spragniona jest. Głodna jest. Twoich palców Nasienia Języka Ust Penisa Majtki jej zabierz W usta łyk wina nabierz Napój jej wargi, aż po udach pocieknie. Jej sok i Twoje nasienieusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to Muszka lata i rozwala kogo popadnie. Zniszczyc chce forum, bo ja przegonili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Koke to Ajgor Want to Silena Giia to Tabasco Wy i te wsze teorie z d**y :O Silena to Silena :) Idźcie coś zjeść bo bredzicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silena to want want to prety prety to zimny drań zimny drań to De De to Wilk Wilk to Widmo a Mucha to Matuzalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muchozol, tanio sprzedam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole tradycyjnie jebnac lapka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tęsknie za pięknymi porankami z wschodzącym sloncem i perłą w reku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tęsknię za Najszybszym, który wrył się w moją głowę, choć o to nie prosiłam, a teraz odszedł i jest mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naj stąd nie odejdzie wróci i cie zer/żnie skoro tak o to skamlesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŁAzi jakas idiotka i bredzi, a ten to ten a ten to tamten, a ta taka ten owaki, tesknię, gdzie jest, kim jest A potem się k***a dziwi że nikt tu nie pisze. Idź do lekarza psychopatko albo m jak miłość obejrzyj debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za urlopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak ciebie zerżnął zazdrosna pindo? Ja tak łatwo nie daję jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow klotnia o Naja bedzie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gupie baby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeżeli prostą rymowankę nazywasz erotyką i stawiasz to ponad teksy które pisał kokle gdzie był opis bohaterów, miejsca rozwiniecie akcji to winszuję znajomości literatury :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli się najpierw 'zajeżdża' a następnie zakłada temat 'tęsknię' ? Specyficznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc-15.33 Muszę przyznać rację,kokej i słodka stworzyli coś prawdziwego,autentycznego ,pełnego miłości,namiętności i chociaż słodka nie zawsze umiała mu dotrzymać intelektualnie kroku to była prawdziwa.Tam aż wrzało od miłości,sexu.To się pamięta.Wiersz jest kiepski,to zwykła grafomania ,nabzdyczona,z "pretensjami "do poezji. Lepsze proste ale prawdziwe niż udawane z aspiracjami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze jest ze ktoś porównal opowiadania gdzie był zarys fabularny charakterystyka bohaterów za coś gorszego od niemieckiego p****la. zaś teks w którym jedna linijka zawiera JEDEN wyraz często o znaczeniu penis c****a stawia jako coś wartościowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadanie Kokeja i SW było prawdziwe bo nie było fabularne,tam była prawda,emocje.Szaleli za sobą :)Szkoda że już nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro, ale musicie poskromic wasze tesknoty. koke wyjechal. obenie przebywa w krainie sniegu i lodu. nie martwcie sie. wroci byc moze za kilka miesiecy.. a byc moze wczesniej. wszystko zalezy od zasobow lowiska na ktorym obecnie pracuje oraz od wytrzymalosci odziezy wierzchniej i spodniej.. o kondycji fizycznej nie bede wspominala, bo wszyscy wiedza ile pompek potrafi zrobic w ciagu 15 min :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo smieszne, boki zrywać, spadaj starowino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frii,daj spokój,przeciez koke to ajgor,romansuje z want,wczoraj pół nocy z nią przegadał masz nas za pelikany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bardzo smieszne, boki zrywać, spadaj starowino x dooooooookłaaadnie!!!! aż się rzygać chce na te pseudoironiczne wpisy tej kretynki. myśli pewnie że jest zabawna, a jest żenująca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×