Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

monitor oddechu, potrzebny czy zbędny gadżet?

Polecane posty

Gość gość
kolezanka przy 1 dziecku nie miala- bylo wszystko ok kupila przy 2- alarm sie wlaczyl 2 razy bo dzicko przestalo oddychac I co- jakby nie nialnia- odwiedzalaby teraz grob na cmentarzu teraz ja tez mam zamiar to kupic- bo przy1 dziecku nie zdawalam sobie sprawy ile jest zagrozen dla noworodkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie,a ci co mowia ze fanaberia to albo ich nie stac albo wola inwestowac w swoje tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie fałszywych alarmów jak sie odpowiednio wyreguluje monitor (czułość). Wtedy tylko trzeba pamiętać żeby przy wyciąganiu dziecka z łóżeczka go wyłączyć. Ale monitor zanim zacznie wyć to najpierw robi takie głośne "piiiiii" i wtedy spokojnie zdąży sie go wyłączyć zanim zacznie piszczeć i rozbudzi dziecko. Ktos pytal to robic jak monitor wyje. A wiec trzeba popatrzeć na dziecko czy oddycha, nie jest sine, zielone albo czerwone na twarzy. Wziac dziecko na ręce, klepać po policzku i wybudzić malucha. Jak juz wybudzi sie zacznie oddychać sam. Oczywiście wizyta u lekarza po takich incydentach jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przy bliźnięta ur.30tydz bardzo sobie chwałę u jednego dziecka się włączal u drugiego nie a co do Ksawerego to dostał taki bezdech że udusil się matce na rękach także w tym przypadku monitor by i tak nie pomógł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja takiego czegos nie mialam ale mysle ze wszytsko co pomoze mamie spokojnie spac jest dobre :) wyspana mama to zadowolone dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli czujesz taką potrzebę, to dlaczego nie? We własne zdrowie zawsze warto inwestować. Ja zawsze tego typu sprzęt kupuję w http://medisquad.pl/ , mają spory, dobrej jakości asortyment i naprawdę korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam z monitoryoddechu.pl. Bardzo fajny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×