Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zakończyć taką przyjaźń?

Polecane posty

Gość gość

Spójrzcie na taki problem. Znamy się od b.dawna, jesteśmy obie w wieku dojrzałym. Otóż mam zamiary, aby zakończyć naszą przyjaźń, ponieważ nie będę się irytować i wkurzać. Syt.1 Chciała mnie poznać z kuzynem. Najpierw sam kuzyn to zaproponował, po dłuższym czasie wrócili do tematu i po 17 w sobotę, koleżanka pisze mi smsa, czy przyjdę dzisiaj na spotkanie w celu zapoznania. No kurcze, już miałam zaplanowany dzień i odpisałam, że dzisiaj nie, i podałam inny termin. Odpisała kuzynowi, a on, że już nie, bo ma spotkanie z inną dziewczyną. Nie spodziewałam się, że biorę udział w castingu. Głupio się poczułamsmutas.gif Odpisałam ok i...kontakt z koleżanką się urwał na ponad 2 m-ce. Nie napisała nawet nic, nie próbowała tej niezręcznej syt.wytłumaczyć nawet. czekała na mój kontakt. No i przyszedł dzień w którym miała imieniny. Napisałam smsa z życzeniami, już nie zdzwoniłam. Rok temu złożyłam najpierw telefonicznie, potem byłam z kwiatami u niej. Dopiero po tym smsie zadzwoniła (nagrała się na pocztę)i jak gdyby nic zapraszała do siebie. Ja jej odpisałam, że nie udawajmy, że nie ma problemu. Parę dni temu zadzwoniła i stwierdziła, że naładowała tel. i chce żebyśmy porozmawiały. Na pyt. dlaczego tyle milczała, odp. że nie miała kasy na tel. (straciła pracę) syt.2 Jak wspomniałam jest bez pracy- kiedyś zażądała, abym odzwaniała, gdy ona puści mi sygnał.smutas.gif Można poprosić, abym zadzwoniła, jeśli mogę, a nie z takim żądaniem. Gdy wyraziłam swoje zadziwienie jej formą przekazu, to odp. "ale ja nie mam pracy"! Jestem poirytowana takim zachowaniem. Moja gorąca prośba, czy wy dziewczyny zakończyłybyście taką przyjaźń? Proszę o odp.usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń nie polega aby ustawiać komuś życie lub dostosowywac całe swoje życie tak, aby zadowolić przyjaciela. Przyjaciel to nie partner życiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, ale te zachowania są dla mnie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×