Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Arnika

Zmień nawyki zywieniowe. Ja tak schudlam

Polecane posty

Gość Gość Arnika

Witam wszystkich chcących zrzucić zbędne kilogramy. Napiszę przykladowy jadlospis, ktory mi pomogl w odchudzaniu. Kazdy wie, że regularne posiłki i zero podjadania to podstawa a jednak trudno jest przyzwyczaić organizm do systematyczności a warto. 8.00 - 2 kromki chleba grahama z wedlina lub serem bialym lub jajko + salatka z pomidora i marchewki tartej z 3 łyżkami jogurtu naturalnego i lyzeczka oliwy z oliwek - 10.00 - jogurt naturalny z łyżką płatków owsianych -12.00 - kromka chleba grahama z wedlina lub serem bialym - 1400 - jablko albo inny owoc - 15.30 - filet z kurczaka lub ryba 150 g duszona z jarzynami okolo 300g + ziemniaki 120g albo ryz, kasza, makaron 30 g - 19.00 - kromka chleba grahama z wedlina lub serem bialym + salatka Oczywiscie woda mineralna herbatki owocowe, ziołowe rożnego typu bez cukru, kawa z mlekiem. Na poczatku calkowicie odrzucilam slodycze ale teraz juz od czasu do czasu sobie pozwole na male co nieco. Pozdrawiam i zycze sukcesow :-) bo warto byc lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile schudłaś i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arnika
20kg w ciagu 6 miesiecy a potem kilka miesiecy bylam na stabilizacji a teraz juz od 2 lat waga sie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gratuluję;) ja też odchudzam się podobnym sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez podobnie zaczelam sie odzywiac, tylko za pozno jem na wieczor musze to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co 2 lata średnio tak się odchudzam i zawsze średnio 5-8 kg zrzucam przez 3-4 miesiące. Tyle, że u mnie po roku wraca. Ja jem właściwie wszystko oprócz słodyczy, ograniczam pieczywo, staram się nie jeść na noc. Łączę, bo tak mi smakuje, ale wiem że niełączenie też dobrze wpływa na odchudzanie. Jeszcze więcej piję i staram się dostarczać błonnika - wsypuję do soku otręby, siemię lniane itp. Właśnie od kilku dni znowu ograniczam co złe i czekam na efekty na jesień ;-) Ale już czuję się lżejsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość duza mala
wystarczy nie obzerac sie ... polowe porcji wiecej warzyw mniej ziemniakow a jesc kasze pic duzo wody nie jesc wiele slodyczy noi RUSZAC SIE LUB CWICZYC POL GODZINKI..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, zdrowa, zbilansowana dieta to podstawa. Ja od dłuższego czasu jem zdrowo ale przede wszystkim regularnie. Różnice czuć szybko. Szczególnie jeśli chodzi o trawienie, wzdęcia i wszystkie nieprzyjemne objawy. U mnie w menu królują owoce, warzywa i kasze. I taka dieta nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Jest sporo fajnych sposobów na oszczędzanie. Pozdrawiam. https://100club.pl/artykuly/10-sposobow-na-zachowanie-zdrowej-diety-przy-niskim-budzecie,407.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×