Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Leki psychotropowe a praca

Polecane posty

Gość gość

Witam. Przyjmuję leki psychotropowe w dosyć dużych dawkach. Chciałbym prosić o poradę, ponieważ mam dosyć siedzenia w domu i chcę się zatrudnić gdzieś. Czy to jest jakieś przeciwwskazanie do wykonywania jakichś rodzajów pracy ? Jak rozwiązać problem lekarza medycyny pracy ? Czuję się dobrze i nie mam skutków ubocznych żadnych. Jestem na rencie. Czy można to ukryć przed pracodawcą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyś taki głupi/a czy udajesz? :P Twoje leki to Twoja sprawa, nie mówisz o tym nikomu, a lekarz medycyny pracy nie będzie Ci badał krwi pod kątem przyjmowanych leków ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem głupi/a, ani nie chcę się zarazić od Ciebie :-) Masz rentę i bierzesz leki ? Bo może nie rozumiesz na czym polega problem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaką pracę masz wykonywać to chyba oczywiste pytasz jakbyś głupia była i nie potrafiła logicznie myśleć (może to wina leków ?!) nawet w ulotce masz napisane że nie powinno się podczas brania psychotropów prowadzić auta, obsługiwać urządzeń mechanicznych itp. bo leki mogą mieć wpływ na poziom koncentracji, precyzję ruchów, zachwiania równowagi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×