Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćzrozpaczona26

Seks raz w tygodniu

Polecane posty

Gość gośćzrozpaczona26

i nic wiecej.... jestesmy razem prawie dwa lata na poczatku bylo ok a teraz jest co raz gorzej.... mówi ze kocha nad zycie i caaly czas mi to okazuje ale seksu jest jak na lekarstwo :( nie wiem co robic czasem chce mi sie plakac :( ostatni weekend razem i zero czegokolwiek juz powoli mysle ze to nie ma sensu i po co sie nakrecac jak i tak pojdziemy spac... pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem jak to jest ja robiłem żonie o to awantury nie myl z damskim bokserem wiele razy miałem ochotę a ona albo zmęczona,albo nie dzisiaj wiesz czym to się kończy a raz w tygodniu to jeszcze nie tragedia ja nie miałem czasami i 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzrozpaczona26
kurde ja nie wyobrazam sobie dalej takiego zycia ! jestem kobieta i tez mam swoje potrzeby :( chyba sie niedopasowalismy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz ja o to samo pokłóciłem się w sobote z żoną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd jesteś?może razem ten problem rozwiążemy bo mam to samo co ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzrozpaczona26
sorry nie szukam pocieszenia tylko zrozumienia i moze porady bo juz nie wiem co mam robic... jak widac tak czasem chce sie mi plakac bo nie wiem co jest nie tak ze on nie potrzebuje bliskosci :( i upatruje winy w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrości z innych tematów
Pewnie się zaniedbałaś, pogrubiałaś, stałaś się flejtuchem, nie dbasz o dom. Rzadko się myjesz, więc śmierdzisz. Przedtem się starałaś być atrakcyjna, teraz nie. Chodzisz po domu w rozklepanych kapciach i halce. Pijesz drinki z koleżankami. Dlaczego tak piszę? Bo to AUTOMATYCZNA odpowiedź większości respondentek we wszystkich tematach dotyczących nie dbania o seksualne potrzeby przez "drugą połowę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×