Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goautorka

Czy jest tu jakiś normalny mężczyzna?

Polecane posty

a twoja stopka? wiesz próbuję sobie ją wyobrazić i wiesz co? nie smyrałem jeszcze opuszkami palców włosów. Ciało tak czasem nawet drżał mi głos ale włosy? Wplatam dłoń we włosy , bawię się nimi lekko je przeczesujac, lubię bawić się włosami ale czy czuć cokolwiek z perspektywy kobiety kiedy opuszkami palców dotyka się włosów? Bo wiesz włosy to tak na prawde martwa tkanka one nie zylą a odczuwasz je przez cebulki czy jakos tak. Chyba ze masz coś jakby jezyka na głowie. wtedy poczujesz taki dotyk chyba ze sie mylę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj błędny błędny :P odpowiadając na pierwszą część - jest weekend, myślę, że od poniedziałku wszystko wróci do normy :) ekipa była tu mocna, więc nie wierzę, że odpuszczą :P odnośnie drugiego wątku nie wchodząc w szczegóły bardzo lubię gdy facet dotyka moich włosów, głaszcze je ... aj to takie moje dziwactwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bledny opuszkami palców gładżisz skórę głowy przeczesujac włosy piescisz skórę głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mężczyźni to tylko taka przenośnia, a Wy już się doszukujecie drugiego dna :P a podobno to mężczyźni są prości, ale widać lubią komplikować sobie życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tematu pewnie juz zostala zaliczona przez kogos stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×