Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

skutki uboczne narkozy, pomocy

Polecane posty

Gość gość

5 dni temu mój chłopak miał operacje pod narkoza. Po operacji jest otepialy, ma wahania nastroju. Jest wesoły a po chwili zupelnie odwrotnie. Ja staram się panować ale pisząc z nim czy rozmawiając mam wrażenie ze jest w innym świecie. Jest bardzo cichy, nie mówiąc już o stresie. Gdy go odwiedzilam trafiłam na zły nastrój i jedyna jego odpowiedzią na milion pytań było "ehe, yhu" a po chwili tulil się i rozmawiał jak niby nic. Czy to właśnie mogą być skutki uboczne narkozy? Jak wy zachowywaliscie się po narkozie? Jak dlugo to trwa i jak temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadajesz idiotyczne pytanie skoro miał operację to najpewniej jest też na silnych lekach przeciwbólowych np. morfinie, wtedy człowiek może być otępiały i zachowywać się inaczej niż dotychczas, może być albo nadmiernie pobudzony lub ospały i niekojarzący każdy inaczej reaguje na leki zaburzenia świadomośc****amięci i zachowania to nic dziwnego po lekach przeciwbólowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym ze przed operacją brał więcej leków. Teraz bierze ich znacznie mniej a na morfinie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu troche czasu. Operacja i narkoza to poważne rzeczy , obciązjaące dla organizmu. wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×