Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieto dalbym Ci miłość,wierność i szacunek.

Polecane posty

Gość gość

Kobieto dałbym Ci miłość,wierność i szacunek.Jednak Ty w dzisiejszych czasach wolisz materializm i Adonisa.Nie chcesz już czuć się kochana,szanowana i bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe, tylko kogo to w tzw. "dzisiejszych czasach" obchodzi, a szczególnie tych co siedzą na forum mając wakacje? wieje nudą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tta, miłośc- do siebie samego wiernośc- do butelki obok szacunek - hehe, trzeba byłoby wpierw wiedziec, co to oznacza. dla większosc***anów oznacza to" po razie w morde, jak nie bedziesz mnie słuchac, krowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mierzyc wszystkich miarka ktora dali wam wasi eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nic napisać nie można bo zaraz wszystkim ur******ają się wewnętrzne brudy :-) a jak się kogoś capnie to zaraz człowiek lepiej się czuje,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze chlopak ma co dac Kobiecie ale nie znalazl wlasciwej albo jest niesmialy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ne jestem niesmialy tylko nie znalazlem jeszcze tej wlasciwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, do takich watkow nalezy miec dystans dobro, zlo nie zalezy od plci jak sie niektorym wydaje kazdy szuka milosci i ma do niej prawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde miejsce i czas jest dobre na miłość.nigdy nie wiadomo gdzie ona na nas czeka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) :) mozliwe skad klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto dalbym Ci miłość,wierność i szacunek. xxx Kobieta nie potrzebuje pantofla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nie potrzebuje pantofla tylko partnera do zwiazku partnerskiego.Malopolsa sie kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ottisa
A ja chciałabym być szanowana, kochana i bezpieczna, a większość facetów szuka dziewczyn do towarzystwa, które po prostu rozłożą przed nimi nogi. Widzisz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tylko ja nie łamię się i nie użalam, że do tej pory spotkałam niewłaściwych facetów. Tylko działam, nie szukam na dyskotekach czy imprezach, tylko w miejscach, gdzie są normalni faceci. Rozwijam swoje zainteresowania, żyję aktywnie towarzysko, założyłam konto na mydwoje i liczę, że w końcu uda się znaleźć tego jedynego. Już widzę postęp, jeżeli chodzi o jakość poznawanych facetów, dlatego wydaje mi się, że sam powinieneś w podobną stronę pójść, zacznij szukać dziewczyn w normalnych miejscach, uwierz, że jest sporo takich, które chciałyby znaleźć normalnego faceta, który je pokocha, będzie szanował i przy którym będą czuły się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś :! Myslisz ze ty jedna jestes ok ?:) Też nie latałam nigdy po dyskotekach przez to może trafił mi sie taki ideał :P mniam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×