Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie można kupić gadżety na targii?

Polecane posty

Gość gość

Po raz ;pierwszy mam wziąć udział w targach i zastanawiam się jakie i skąd kupić gadżety na stoisko dla odwiedzających. Patrzyłam w jednej agencji, ale doś drogie to było, jeden długopis około 2 złotyc, to już taniej w normalnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się seksownie ubrać na targi kotku, pokazuj uda klientom to przyciągniesz facetów do Waszej firmy i nie udawaj cnotki, stanika nie zakładaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa złote za długopis? No to rzeczywiście sporo, lepiej sobie sprawdź w hurtowni http://www.opengift.pl/ tam sztuka kosztuje od kilki do kilkudziesięciu groszy. A może poza długopisami zdecyduj się tez na jakieś inne, bardziej pomysłowe gadżety? Może kubki? Bo zarówno smycze jak i breloki są dość banalne. Dobrym pomysłem mogą się za to okazać breloki z otwieraczem do butelek, to bardzo przydatna rzecz. Coś na pewno znajdziesz w ich katalogu, który jest bardzo bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm..nie za bardzo orientuję się, gdzie można kupić tanie gadżety na targi, ale wydaje mi się, że najtaniej wyjdzie jeżeli zamówisz je przez Internet. A w ogóle masz już projekt stoiska? Z jaką firmą współpracujesz w tym zakresie? Daję Ci namiary na świetną firmę, która zajmuje się projektowaniem i budową profesjonalnych, nowoczesnych stoisk na targi. Mają najlepsze pomysły moim zdaniem jeżeli chodzi o aranżację stoisk i uczciwe ceny. Współpraca z nimi to przyjemność, mówię CI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm..nie za bardzo orientuję się, gdzie można kupić tanie gadżety na targi, ale wydaje mi się, że najtaniej wyjdzie jeżeli zamówisz je przez Internet. A w ogóle masz już projekt stoiska? Z jaką firmą współpracujesz w tym zakresie? Daję Ci namiary na świetną firmęwww.art-co.com.pl, która zajmuje się projektowaniem i budową profesjonalnych, nowoczesnych stoisk na targi. Mają najlepsze pomysły moim zdaniem jeżeli chodzi o aranżację stoisk i uczciwe ceny. Współpraca z nimi to przyjemność, mówię CI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się u Was sprawdzają cukierki w obrandowanych opakowaniach? Takie jak te, które produkuje www.majami.pl? Wydaje mi się, że to dobry "chwyt" marketingowy, każdy przecież chętnie się poczęstuje słodką krówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×