Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myslicie o takich wynagrodzeniach,zakład gastronomiczny.

Polecane posty

Gość gość

Praca od 12 do 24,o 23 kuchnia jest zamykana i jest czas na sprzątanie z tym, że często jest trzeba robić wyjątki i realizować zamówienia do właściwie 24tej. W weekendy jest większy ****** często się wychodzi o w pół do pierwszej.Praca co drugi dzień.W tygodniu jest się samej na kuchni a w weekendy są dwie bo na weekendy przychodzi trzecia osoba do pomocy.Pensja to 1000zł/mes.Co o tym sądzicie,wchodzić w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up bo wtedy forum padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest w pizzerii i przyuczenie jest przez dwa tygodnie,wtedy będziemy we dwie ale będę już dostawała normalnie pieniądze. Co myślicie o tym? Wiem, że trochę mało kasy ale to jest w takiej większej wsi a najbliższe miasto jest o 30km oddalone więc wiele bym musiała tracić czasu na dojazdy no i pieniędzy też bym na te dojazdy straciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzysk ,dla przykładu ogło z mojego miasta Tarnów : x Dam prace przy opiece do 80letniej kobiety, majacej problemy z poruszaniem sie.Korzysta z balkonika i wozka inw. Praca w systemie 2tygodnie na 2 tygodnie(zamieszkanie na 2 tygodnie i 2 tygodnie wolne).Do obowiazkow nalezy sporzadzanie posilkow,podanie lekarstw, higiena,pomoc w czynnosciach dnia codziennego, drobne zakupy.Preferowana kobieta,wiek powyzej 35lat,cierpliwa, majaca doswiadczenie przy opiece.Wynagrodzenie 500zl za 2 tygodnie. tel. 537113598 795521442 x sadze że znajdzie zawodową alkoholiczkę i złodziejke bo panie po 35 r.z mają rodziny i żadna nie zamieszka ,a te bez zobowiązań dawno pracuują ale za 500 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee pomyłka chyba ,gdzie 500 zł za dwa tygodnie i to z dala od domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero zgubili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż sobie zadzwoniłam:D ludzie ona daje 500 zł za całodobową opiekę ,no ale jest z wyżywieniem ! i mieszkanie za darmo.Niewiele wymaga tylko doswiadczenia i referencji i wieku 35 -45 lat. I mówi że 500 zł za taką pracę to w sam raz.Zjepałam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy jeszcze jeszcze gdzie ta praca i jakie są możliwości zatrudnienia wogóle. Ogólnie doopa jest wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewolnictwo kur/wa!!! Nie brać tego, już lepiej kraść jak cyganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca przy opiece jest w tarnowie i opiekunka ma być z tarnowa ale musi czuwać 24/24 przez dwa tygodnie za 500 zł .do tego chora ma alzhaimera (nie wiem jak się pisze) i popuszcza wiec i zmiana pieluch oraz dzwiganie chorej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle jest ktoś p******y,500euro to rozumiem ale nie 500zł. Jak to czytam jak i opis pracy autorki wątku to w dochodzę do wniosku, że w Polsce jest zalegalizowane niewolnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×