Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kurfa, ważę 42 kg i mam tłuszczyk na brzuchu.

Polecane posty

Gość gość
czegoś się nażarła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
Oto brzucho. Sorry, że wykręca kark, nie wiem dlaczego się tak zdjęcie załadowało. mi się podoba twój brzuch .. Naprawde ważysz tylko 42 kg ? PRzytyj 4 kg do 46 kg brzuch się wiele nie powiększy , a wage bedziesz miała normalną no i ramiona będą mniej kościste .. NA pierwszym zdjęciu widać ze masz bardzo kosciste ramiona A to zdjęcie z brzuchem jest na stojąco czy na leżąco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
ja podejrzewam , ze powyżej brzucha widać ci żebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze siedząco (usiadłam dystyngowanie na kibelku), drugie stojąco. Frustruje mnie to, bo nie prezentuje się to najpiękniej w całości, brzuszek sobie dynda na plaży. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeber nie widać, ramiona tak wyszły na tym zdjęciu, w rzeczywistości są pełne i troszkę masywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uwierzę że Ci brzuch dynda bo tam nie ma co dyndać... pokazałabym Ci swój ale się wstydzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy brzuszki, nożyce i tak dalej naciągają skórę na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
nogi masz zgrabne , a brzuch średni - mi się podoba./ JEst nieco wystający , ale uważam , że i tak wydaje się sexy . . Więc nie masz powodu do obaw Poza tym twoje ciało wygląda mi raczej na 52 kg , a nie 42 kg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dynda. poważnie, skaczę jak sarenka i jest dyndu-dyndu. czego się wstydzisz? w rzeczywistości takie tematy mogą być jakimś motywatorem do ćwiczeń, jak będę wiedziała co robić, to muszę jakoś zlikwidować ten brzuch. na razie próbuję ograniczyć cukier i pieczywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
i przytyj 4 kg do 46 kg .. 42 kg jest niebezpieczne dla zdrowia. Możesz mdleć i czuć się osłabiona a to ze ci sie brzuch powiekszy jest niewazne .. I tak go widać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroczyście przysięgam, że nigdy nie przekroczyłam 48 kilo, a jak byłam w tych granicach, to już miałam problem z wejściem w moje rurki i brzuchol dydnał intensywniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuję się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
ale jak ważysz teraz 42 kg to i tak widać , że nie jest płaski Jakbym był twoim chłopakiem to kazałbym ci przytyć ,, bo nie chciałbym zeby moja dziewczyna mdlała przez brak osłabienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
nie wierze , ze przy 42 kg można czuć sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz w ducha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
a tyłek masz płaski czy odstający ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nigdy nie przekroczyłam 68kg :D teraz niby 56 czyli tyle to nie ważyłam x lat i hoho... niby jestem zadowolona że schudłam to 9kg ale to zupełnie bez ćwiczeń, tyłek chudy, obwisły, wyłazi mi z majtek dołem, brzucho ciągle za duży i też obwisły :( Ty jesteś szczupła, zgrabna i nic Ci nie wisi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo, odstający 20:56 przysiady, serio. nie wierzyłam w potęgę przysiadów, dopóki ich nie robiłam przez 3 tygodnie. będziesz miała krągłe pośladki. brzucha ci nie gwarantuję, bo jak widać u mnie nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
Prawictwo, odstający przy takiej wadze to niemożliwe .. Na pewno same kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo, nie bądź taki sprytny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ci radził podciąganie kolan do klatki piersiowej w zwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę bardzo, zobacz sobie jak mój wisi i zastanów się co Ty osobie myślisz, nie jedna chciałaby mieć taką figurę jak Ty, może nie masz super płaskiego i wklęsłego brzucha bez grama tłuszczyku, ale kobiety tak mają niestety, że biodra krąglejsze i nieco więcej tu czy tam ale Ty to serio nie masz się czym przejmować !!! http://zapodaj.net/44eebad01cb98.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest szansa że ktoś wklei fotę posladków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:10 niby co ci wisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuch :D i pośladki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:28 żaden brzuch ci nie wisi, szczupła jesteś faktem jest, że skóra ci się musi wchłonąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jest skóra tylko kupa tłuszczu , no może skóra też trochę... ale jakoś nie mam motywacji do ćwiczeń i czekam aż samo się zrobi, albo po prostu zakładam takie ciuchy że nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre są ćwiczenia na drabince, albo drążku. Wisisz trzymając się rękami i wyprostowane nogi podnosisz do góry pod kątem 90 stopni. 4 serie po 30 razy, dają dobry efekt, im dłużej wykonujesz ćwiczenie, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramparka
"dwa wałki cieszące ryja" hahahaha heh no tak serio to ja też takie miałam ;D od roku trenuje taniec Zumba w Gorzowie ;) i już mam 37 kg w dół, a uwierz miałam przy wroście 157 cm 98 kg wagi, kulka która się nie rusza, ale powoli do przodu! Teraz wybieram się na Wielki Zumba Maraton 2015 "Z Zumba Fitness po Zdrowie"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×