Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Funt po 5.90 zl elegancko :)

Polecane posty

Gość gość
Zamknij IIzde nieudaczniku emigracyjny. Co zazdroscisz mu palo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego? Ze bedzie to samo co w szwecji? Wszedzie pustostany, rzad postanawial je zapelniac czarnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz po 4.94 zl . Elegancko co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo funcik po 3zl. PL to potega i czlonek UK najwiekszego rynku na swiecie. uk to teraz zambezi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak będzie po 1zl to nic mnie to nie obchodzi. Funty na złotówki ostatnio wymieniałam 10 lat temu, nie mam planów zwiazanych z PL i mam to wszystko gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na polskie forum wchodzisz cwelu bo jezyka obcego twoja mozgoczaszka sie nie nauczyla. Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak będzie po 1zl to nic mnie to nie obchodzi. Funty na złotówki ostatnio wymieniałam 10 lat temu, nie mam planów zwiazanych z PL i mam to wszystko gdzieś. X My ciebie tez pazdzierzyno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma polskie forum do złotówki? :D lubię sobie przypominać od czasu do czasu jak inni maja gorzej, dlatego tu jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej to mają tylko ci co wyjechali, ani tam dom ani tu chałupa, obywatele nikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehhheeeehhhheeee pocieszaj sie cwelu. Jestem bardziej u siebie w moim kochanym UK niz bylem w plu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę to ci mieszkający w PL są zgorzkniali i na sile próbują dogryzc emigrantom. Cos nie wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to bogactwo, kultura i setki lat tradycji. Panowali nad połową świata a na morzu nikt im nie dorówna. Budują np atomowe lodzie podwodne a wy polaczki co? Wasz ostatni sukces to była Syrenka. Kocham cię UK za to, że jesteś potężna. PL ani za 500 lat ich nie dogoni, bo PL przynależy do Uralu- wschodnia pseudo-Europa. Czy wam to coś mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk to szczoch i koncowka jelita, prawdziwi polacy leja na uk sikiem prostym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cię UK. Dałaś mi wszystko czego nie dała mi PL. Powiem więcej: nie ma porównania z UK, bo życie w PL to pasmo udręki urągające bytu i człowieczeństwa. Wy którzy gnijcie w tym ponurym kraiku z obrzeży Uralu nie wiecie ile tracicie. Płacicie najwyższą cenę: cenę bytu w normalności. Tego nigdy nie było i nie będzie w PL. Kocham cię UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No polaczki! Kiedy wy skonstruujecie atomową łódź podwodna skoro przez dziesięciolecia nie potrafiliście zbudować ani jednego dobrego samochodu. A w UK - przepiękny Jaguar, Rolls Royce, MG, Bentley a wy co? Taczki? Kuźwa i wy chcecie być europejczykami jak nic swojego nie macie i niczego nie potraficie. Cały świat się z was śmieje. Konstruktorzy taczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwelu, to dzieki temu ze oszukanczy brytolski rzad ukradl polskie zloto i okradal kolonie w ogole stac ich bylo. Rozumiesz to dopomyju z tatra na dachu? PRzypomnij sobie tepy pazdzierzu za bezdurno kto nie wywiazal sie z umowy po wybuchu wojny bueheheee. Tchorzliwe brytole uszly cale tylko dzieki pomocy dywizjonu 303. Inaczej dzis byliby zambezi. Bueheheeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjczycy w dooopie mają dywizjon 303 (takich dywizjonów innych narodowości było wiele) i ciebie. Brytyjczycy nawet nie pozwolili wam wziąść udział w paradzie zwycięstwa po II WŚ. Powtarzam pytanie: kiedy wy polaczki zbudujcie choć jeden dobry samochód? Tutaj mamy najpiękniejsze, najdroższe i najlepsze auta o które bije się cały świat. Bentley, Rolls Royce, Roover, Aston Martin, Land Rover i wiele innych. A wy nadwiślańskie trutnie nie potraficie nawet zbudować Dobrych taczek. Co za paździerze! I wy chcecie konkurować z UK? Przecież wymniczego swojego nie macie i nic nie potraficie. Cały świat się z was śmieje. A atomową Łódź podwodną to widzieliście na filmie w TV. Wam taczki konstruować nieporadne nadwiślańskie ćwoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie dopomyju pozwolili wziac? :D tez jestes polaczek cwelu udajacy brytola ktorym nigdy nie bedziesz buehehaeaeheheeeeee. Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11.02 ma rację. Polaczki nawet taczek nie potrafią zbudować. A o II WŚ to w UK nikt dzisiaj nie pamięta. To historia. Liczy się tylko dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk nie ukradła żadnego polskiego złota. Na żądanie polskiego rządu ok. 100 ton złota jest przechowywane Bank of England jako zabezpieczenie przed pobranymi kredytami. I tutaj też się okazało, że Polacy nawet swojego złota nie potrafią przechowywać w PL tylko muszą korzystać z zabezpieczenia w Anglii. Bo wy polaczki czego się dotknięcie to spi/er/do/licie. Złoto przechowuje się tylko w dwóch krajach: w USA, w Fort Knox i w Londynie w Bank of England. O kradzieży polskiego złota nie ma i nigdy nie było mowy. No ale ty nadwiślański ciulu tego nigdy nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej to mają tylko ci co wyjechali, ani tam dom ani tu chałupa, obywatele nikąd X :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz dzisiaj po 4.90 zl :( Oj szybko biednieje nam te "nasze" UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest po to zebyscie zabrali z UK te swoje tanie dupy za miske ryzu i w akordowym tempie s*******ali do tej waszej ukochanej ojczyzny, ktora ciagle dotujecie mimo, ze ona ma was w d***e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie dzis po studiach nie trzeba wyjezdzac. 4000pln srednia krajowa. Wystarczylo sie uczyc. Reszta na czyszczenie zabryzganych hoteli w uk i szorowanie kibli. 1300funa to wasze max biale murzyny. Nara ci/oty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten ciagle o tej nauce :D a sam piz/dziak ma podstawowe niepelne :D szczyt hipokryzji. Predzej slonce wybuchnie i zniszczy wszystkie planety niz ty tepaku zobaczysz 4000zl w plu. Srednia podbijaja politycy, prezesi firm czy bankow i lekarze miedzy innymi ktorzy maja dobrze platna robote po znajomosci do czego nauki nie potrzebowali. No ale ty przeciez nie masz znajomosci oprocz wiejskich debili na tej twojej wiosce i wyksztalcenia tez nie masz wiec najwyzej zarobisz 1500zl, wiejski przyglupie o funtach mozesz pomazyc najwyzej i poogladac tutaj https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Funt_szterling :D poza tym mozesz pozwiedzac UK na google maps :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarzyc*oczywiscie mialo byc :D zryj kal i herbate bingolu pedale z wymyslona zona i corcia za 10zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujcie funty poki jeszcze tanie. Juz sie odbil do 5.20zl i bedzie wiecej. Kupilem ostatnio prawie 60k. Troche juz zarobilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednia krajowa w PL to 2750zl na reke, czyli glodowa. Na smieciowej umowie bez skladek zdrowotnych I emerytalnych. W Afryce lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Funt juz po 4.90 zl, co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj juz po 4.84zl i dalej ostro jedzie w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×