Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgosia44

Salon kosmetyczny Warszawa

Polecane posty

Szukam sprawdzonego gabinetu kosmetycznego gdzie mogłabym wykonać zabieg poprawiający wygląd skóry twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta111111
Zapoznaj się z www.estibook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.mycosmetology.pl na Fb mają funpage. i duzo zdjęć. Na zabieg oczyszczania twarzy wybrałam sie z kolezanką, super atmosfera i obsługa na wysokim poziomie. Ceny OK, warto popytac o promocje wiem ze jako stałe klientki też dostałyśmy na nastepny zabieg zniżkę. tylko do P.OLI zapisujcie się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrym salonem kosmetycznym w Warszawie, który posiada szeroką i ciekawą ofertę jest www.sibella.pl Sama chodzę tam od dawna i zawsze spotykałam się z profesjonalną obsługą. Salon ten znajduje się na Tarchominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zapisz się do SClinic do doktor Syryło. Pani doktor jest najlepsza Potrafi dobrać odpowiednie zabiegi do stanu skóry. Pracuje na wysokiej jakości preparatach i jeśli chodzi o botoks lub wypełniacze to pani doktor ma oko i nie przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić Magnific Clinique. Można tam się zrelaksować i upiększyć. Dziewczyn znają się na rzeczy.  Ostatnio zrobiłam sobie u nich mezoterapię mikroigłową z ampułką Anti-time. Super sprawa. Inne zabiegi też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×