Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdobywanie się w związku. .

Polecane posty

Gość gość

Czytalam właśnie inny temat i ktoś tam napisal, że nawet w związku trzeba się zdobywać. No dobrze. Ja mojego męża nawet chętnie bym zdobyla bo czasami nawet jak tylko usiadzie kolo mnke to mam na niegk ochotę. Problem w tym ze on nie ma zamiaru zdobywać mnie. Dla niego seks od kilku miesięcy właściwie moze juz nie istnieć. Od początku nie byl jakims napalonym samcem ale przynajmniej raz na jakis czas mial ochote i to on zaprazzal mnie na male co nieco. Po drodze urodzilam dwojke dzieci. Fakt obowiązków przy nich masa, bo moj maz brak checi na zblizenia tlumaczy wlasnie zmeczeniem po pracy i spedzaniem czasu z dziecmi, ale dziwne i tak ze nie ma chwiki nawet na poculen, przytulanie czy zwykle "kocham cie". Bo nie tylko o brak seksu ale rowniez o brak okazywania jakiejkolwiek czulosci.Nie wazne jak sie ubiore, nnie wazne ile mnie nie widzial on nic nie zaczyna. Jak ja zaczne to owszem pociagnie temat ale nie zawsze. Bo jednam dość czestk slyzzalam jestem.zmeczony. od dlugiego czasu nic sama nie zaczynam ale on tez nie. Ostatnio z nim rozmawialam o tym to wyciagnelam ze on sie nie stara bo jest zmeczonykbo juz mnie ma i nie musi zdobywać a tak w ogole tk jemu juz nie zalezy bo ja ciagle mam ten problem z czulosciami a on ma juz tego dosyc i moge sobie nawet odejsc jak mi to nie pasuje i nie jestem.w stanie zrozumiec ze on tego nie zmieni bo czasu brak. Mnie zatkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i własnie przy takim mysleniu mamy niegolonego typa, śmierdfzącego piwskiem i domagającego sie od zony obowiązku małeżeńskiego, byle by "ON MIAŁ SEKS" Obrzydliwe. dla kobiet seks jest wyrazem WIĘZI i UCZUĆ , oraz POZĄDANIA łączącego dwoje ludzi, a nie czynnościa mechaniczna z typem, który iważa,że juz " ZDOBYŁ" i nie musi sie juz wcale wysilac, on tylko CHCE SEKSU" nieważne,że wiecznie tak samo,że ona ma zero przyjemnościże dziesiątki razy nakałaniała, prosiła, tłumaczyła, ze 2 minuty łapania MOCNO za cycki , to nie jest gra wstepna, a wchodzenie na sucho po prostu BOLI. No to teraz lezy jak kłoda, byle on skończył szybko, bo i tak nie jest nia zainteresowany, - on uważa,że skoro on sie spuscił, to ona w szale uniesień, powinna byc mu wdzięczna za sam ten fakt , i,ze ten fakt powinien samoczynnie wywołac u niej cos na kształt przyjemności:D:D hehe nieee, misie, to tak nie działa. A ty przedmówco, z takim myśłeniem, to sie kiedyś obudzisz obok właśnie takiej zniechęconejżonki, wieeelce zdziwiony,że ona na słowo seks reaguje paniką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
innymi słowy- tak, w związku nie tylko trzeba sie przytulac itp, i okazywac itp., ale i zdobywac, sie nawzajem, wciaz na nowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdobywanie to właśnie komplementy, adorowanie, pokazywanie kobiecie, że jest dla faceta atrakcyjna itd. a nie jakieś luksusowe kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ???? Takie gierki dodają pikanterii, pobudzają wyobraźnie są fajną grą wstępna ...nie ma prawdy uniwersalnej ...ani klucza do wiecznego szczęścia trzeba wypracować "wspólna piaskownice do zabawy" w myśl zasady co kto lubi :) A ...prezenty i dobra kolacja absolutnie nie zaszkodzą i mogą byc stosowane jako urozmaicenie przez obie strony ...nie tylko przez mężczyznę :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zdobywanie to właśnie komplementy, adorowanie, pokazywanie kobiecie, że jest dla faceta atrakcyjna itd. a nie jakieś luksusowe kolacje X Luksusowe kolacje to równeż adoracja. Działa w obydwie strony. Faceta trzeba trzymać w niepewności włśnie dlatego żeby nie osiadł i nie oklapł bo on już "zdobył" co chciał . To nie są gierki, a realia że w takim związku powieje nudą bo czego nowego można się spodziewać? Wszystko jest takie same i nudne. Zmęczenie to wykręt znudzonych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Przykro mi ...bo taki facet to nieszczęście, nie dosyć ze sam nie potrafi okazać czułości to jeszcze ma gdzies twoje uczucia ... Może jest zbyt pewny siebie z tym zdobył...zaklepał...ma a tekst mozesz sobie odejść rzucił w ramach i tak nie zaryzykujesz ... R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zdobywanie to właśnie komplementy, adorowanie, pokazywanie kobiecie, że jest dla faceta atrakcyjna itd. a nie jakieś luksusowe kolacje - o to to. Faceci sobie ubzduraliże jak postawią raz do roku kolacje, to ' zdobywaja'żonę czy dziewczynę. A poza tym, to reszte czasu on sie starał nnie będzie i mażonke w 4 literach, bo on nie frajer i raz zdobytego trofeum zdobywał nie bedzie. Coz , drogi panie- nie stac ci e na lux kolacje to innym załujesz? nadal nie rozumiecie,że nie musi byc lux kolacja, a wystarczy w pogodny wieczór własnoręcznie upichcona kolacja z winkiem? nadal nie dociera,że tu chodzi nie o KUPOWANIE , a o ZAANGAŻOWANIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli uwazasz, ze dobry seks jest mozliwy dopiero po kolacji w wielogwiazdkowym lokalu i po otrzymaniu kosztownego prezentu- otóż nie, to TY TAK UWAŻASZ. Chodzi o głupie zrobienie kolacji, gdy ona wraca po 12 godzinnej zmianie; o zwykły usmiech na powitanie, a nie burkniecie-'' wreeszcie jestes, kieedy ta cholerna kolacja" itp. Pewnie twoja definicja dobrego seksu zasadniczo rózni sie od kobiecej wizji tegoż....:D:D bye dzieciaku i nie narzekaj, niedługo nie tyle nie bedzie ci sie chciało zdobywać- już ci sie nie chce- tylko nie bedziesz miał PO CO zdobywać....ani KOGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należy to ci się kop w jaja :) nic ci się nie należy seks jest w małżeństwie obowiązkiem ale kiedy i ile tego seksu będzie to już obydwojgu musi pasować kobieta nie ma obowiązku wystawiać się na każde zawołanie męża zresztą uważam, ze obydwoje powinni się "zdobywać" i się starać w udanych, szczęśliwych małżeństwach tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze nie ma chwiki nawet na pocałunek, przytulanie czy zwykle "kocham cie'' - do tego nie trzeba czasu, to sa zwykłe WYMÓWKI. Albo ma jakies seksproblemy , czyt . impotencja, albo ma kochankę , albo depresję czy inne choróbsko .I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, facet wyraznie komunikuje ci, że unika BLISKOŚCI Z TOBĄ> A z czego to wynika- sama zbadaj. i moge sobie nawet odejsc jak mi to nie pasuje- to jest tekst poniżej krytyki. Wyprowadż sie do rodziców na miesiąc- ciekawe, czy mu się spodoba. opcja pierwsza, - po weekendzie będzie błagał o powrót opcja druga- po tygodniu dzieciom przedstawi " nowa ciocię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale nie jakies kobiece gierki, jakies odgrywanie niezdobytej. Moze jeszcze cnotki ? O nie, takie cos nie przejdzie!" x Każdy lubi co innego. Kiedy ty to w końcu pojmiesz stary pierdzielu i przestaniesz wypowiadać się za innych? Są faceci, którzy lubią różne gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" bo wlasnemu mezowi seksu odmowic NIE WOLNO!" x hahahahaha chyba tylko w islamie , bo na pewno nie w cywilizowanych krajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rescator wypier/dalaj stąd debilu tępy, bo jak zwykle nic nie wnosisz do dyskusji tylko ciągle ta sama, durna, monotonna śpiewka do zarzygania którą każdy ma w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszzzzzz grzecznie sie bawcie :P ...juz odkładamy grabki i łopatki biegusiem :P Po co te spinki ? Jest wolność słowa , mysli, czynów nie wiem dlaczego na sile probujecie sobie narzucić poglądy na życie ? R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa zapomniałam ...mężczyzna nigdy nie moze miec 100% pewności posiadania ...zwyczajnie taka natura ...łowcy :o i to co mu leży u stop niespecjalnie juz go interesuje ...woli to co biegnie i robi zgrabne uniki :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do tego cepa jeszcze nie dotarło, że tylko administracja może blokować lub odblokowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się kłócicie..Jak dzieci jakieś w podstawówce może wam do tego wszystkiego dać jakieś klocki i tego typu rzeczy? Bo jakoś tak nie rozumiem o co wam chodzi..Po co wy tyle jadu dajecie ja się pytam ? Do czego to ma służyć..Przecież musicie się pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Res nie ...nie jestem :) i nie ...nie mysle ...broń mnie Panie Boże :p Ty ...i super podoba mi sie :) ...inni mogą widzieć swiat nieco inaczej niz ty i nie jest to głupota ale wybor ...niektórzy lubią zdobywać i byc zdobywani...adrenalinę krążąca w żyłach. Na przykładzie Autorki widzisz, ze nie wszyscy faceci potrafią docenić czułość i oddanie a pewność odbierają jako zależność i niezaradność życiowa ...takie jest wlasnie zycie kolorowe nie monochromatyczne czy tam czarno białe :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka. Tak serio jak podjelam z nim rozmowe na ten temat to chcialam.wydebic oco tak nnaprawdę chodzi ze tego nie ma. Oczekiwalam konkretu tj. Jestes za gruba, za malo zadbana, jako mamuska strqcilas na kobiecosci. No cokolwiek. Jasny sygnał dzieki któremu moglabym cos zmienic i rozwiqzac problem. Ale uslyszalam tylko ze nie ma czasu. Ok przy dzieciach jest sporo roboty bo jedno z nich to niemowle ale mimo wszystko na takie gesty jak ktos juz wspomnial czasu nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ...moze rzeczywiście nadmiar obowiązków w pracy i w domu go przytłoczył ...przerósł, mężczyźni nie sa tak silni ani psychicznie ani fizycznie ( nie chodzi o podnoszenie ciężarów ;). Masz kogo przytulać taki niemowlaczek jest cieplutki i słodki, a mąż odsunięty od czułości moze sam za nimi zatęskni ? ...jezeli nie to i tak nic sie nie zmienia poza tym, ze nie bedziesz miała poczucia, ze sie narzucasz. Pozdrawiam ciepło :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś @gość dziś Jesli trzymanie faceta w niepewnosci nie jest "gierka", to nie wiem co uwazasz za gierke. Powtorze jescze raz: komplementy, czulosc , prezenty, luksusowe kolacje tak, tak i jeszcze raz tak. Ale w zadnym i to zadnym przypadku jako element zdobywania. Bo "zdobywanie" zaklada, ze moze nie udac sie zdobyc, mimo tych wszystkich zabiegow. Ze mimo staran faceta kobieta dostanie "much w nosie" i zacisnie nogi. Takie numery, to sobie mozecie cwiczyc z kochankiem, a nie z mezem. Jemu seks nalezy sie od was jak psu buda. X Za gierkę uważam udawanie być kimś kim się nie jest. "zachwycanie" się niby tym samym co facet/kobieta, fałszywie łechtając jego/jej ego i działanie z premedytacją Natomiast niespodzianki w formie wypadu do restauracji, kina, spacery, drobne upominki itp to dalsze wyrazy miłości i szacunku. Kiedy ktoś się rzuca w czyjeś ramiona jak otwarta książka, gotowa wszystko poświęcić jak samą siebie, jest przewidywalna to robi się nudno. Każdy powinien mieć w sobie trochę tajemnicy, umieć zaskoczyć i myśleć trochę o sobie . Co do budy; tak. Psu należy się bezpieczne legowisko jak i obowiązki z nim związane. Nie powiesz mi że facet który nie ma pojęcia o kobiecym ciele włazi na żonę kiedy chce bo go jaja swędzą i potrzebuje tylko wytrzepać worek . W takich przypadkach facet powinien zrozumieć Kama Sutrę albo należy go wykastrować bo nikt inny nie zazna z takim przyjemności aktu seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość 18:16 To o czym piszesz to nie jest gierka to oszustwo, kłamstwo w czystej postaci . R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wyobraz sobie cepie, ze pytalem administracji i potwierdzili, ze to dzialanie hakerow." hahaha srałeś, a nie pytałeś, łomie kilka dni temu "hakerzy" :D:D:D to administracja jakieś poprawki robiła każdy to wie nie dość, że idiota, to jeszcze kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@18:34 Omg i azzzz tyle radości ci to sprawiło...malo wymagajcy/ca jestes pod tym względem :o R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż też ma obowiązki względem żony, a jeśli ich nie spełnia to i ona nie będzie :) i owszem, seks jest obowiązkiem w małżeństwie, ale nie na każde skinienie faceta - to nie islam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty prowokatorze :D a teraz Polakom kibicować bo przegrywamy z Francja :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na każde skinienie" hah rządzić to ty sobie możesz swoimi zasranymi gaciami i mało mnie obchodzi co sądzi o tym jakiś posrany szowinista facet ma takie samo prawo chcieć jak kobieta odmówić - równouprawnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten stary debil znowu swoje... Jak ci się nie podoba to, że żonka ci nie daje (bo inaczej nie miałbys takiego jobla na tym punkcie żałosny frustracie) na każde skinienie to też się możesz rozwieść. I ożeń się z dmuchaną lalą najlepiej - ta nigdy nie odmówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×