Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego on się odezwał po 2 latach?

Polecane posty

Gość gość

Kumplowałam się z jednym facetem, ale chyba tylko się oszukiwaliśmy, że było to zwykłe koleżeństwo, bo iskrzyło między nami. Niestety straciliśmy kontakt ze sobą zanim zdążyliśmy naszą znajomość skonsumować. On po 2 latach totalnego braku kontaktu zapytał mnie, co u mnie słychać, takie tam pitu pitu o niczym. Miło się gadało, ale na tym się skończyło, bo ta rozmowa była 3 miesiące temu i od tej pory cisza. Czy on chce czegoś więcej, czy raczej faktycznie był po prostu ciekawy, co u mnie słychać. No bo jeśli między nami ewidentnie "wisiało coś w powietrzu" (bo nawet zdarzył się pocałunek), to czy jest w ogóle możliwe, że za jego zaczepką nie kryje się absolutnie NIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sie nie kryje, minely juz 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz takiemu psychopacie żeby sie walił na downowaty ryj, bo nie zasługuje na ciebie ,nieodpowiedzialny frajerowany niedojrząły psychik i nie pisz już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka_wątku
Aha, dodam, że rozmowa odbyła się na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fb to fajna zabawa ,zycie to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka_wątku
Nie piszę do niego, nie odzywam się, ale od tamtego czasu dużo o nim znowu myślę. Teraz jestem od kilku miesięcy sama i ten fakt pewnie jeszcze bardziej nakręca moją wyobraźnię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×