Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ChybaJa

Dlugi zniszczyly moj związek

Polecane posty

Gość wywiademdocelu
Dziewczyno co Ty porownujesz autorka miała powiedzieć chłopakowi na pierwszej randce ze Mama narobiła na nią długów?? Czy ona wychodząc z tego problemu sama skrzywdziła go miała jakąś korzyść majątkową z tego że z nim była czy mimo problemów pomagała również jemu jak nie miał pracy??? Nie skrzywdziła przy tym nikogo. To ja Mama skrzywdziła i chłopak który jej nie pomaga tylko zawinal się i odszedł. Żony czy męża z życia nie wymarzesz a długi zawsze mogą być spłacone i za parę lat nich o nich pamiętać nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie, skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie długi ,poszukaj innej dziewczyny ,jak Cie nie rozumie to widocznie nie była dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywiademdocelu ogarnij się, bo tracisz kontakt z rzeczywistością. Nikt nie pisał o mówieniu o długach na pierwszej okazji, rozmawiamy o związku dwuletnim. Po drugie poczytaj o tym czym jest upadłość konsumencka i jakie ma konsekwencje na przyszłość. Może się dowiesz, że ma konsekwencje dużo poważniejsze niż małżeństwo partnera (o ile oczywiście jest zakończone rozwodem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywiademdocelu
Jestem aplikantem w kancelarii więc temat upadłości to chleb powszedni. Wiesz jakie konsekwencje są??? Takie ze człowiek dostaje drugą czystą kartę bez długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywiademdocelu
Dziewczyna jeśli ma ogłoszona upadłość to do maksymalnie 3 lat ma czystą kartę. Czyli najpóźniej w wieku 30 lat nie będzie miała żadnego długu a może się okazać ze już za dwa miesiące będzie wyczyszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez długów pod warunkiem, że po pierwsze sąd zaakceptuje plan spłaty, po drugie autorka się z planu spłaty wywiąże. Daleka droga jeszcze przed nią. Poza tym zapominasz o innych konsekwencjach. Na przykład o tym, że przez następne 10 lat nie można ogłosić kolejnej upadłości. Jest utrudniony dostęp do kredytów (ze wszystkimi tego konsekwencjami). Jeśli jesteś prawnikiem to doskonale powinieneś wiedzieć, że w takich sytuacjach nie ma żadnego wyłączenia odpowiedzialności. Jeśli wyraziła zgodę na założenie działalności to nikogo nie będzie interesowało to, że faktycznie działalność tę prowadziła matka. To tak jak z zawarciem umowy kredytowej, jesteś odpowiedzialny nawet wtedy, gdy ze środków kredytowych skorzystała ciotka lub sąsiadka. To co piszesz to frazesy mijające się z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywiademdocelu
Coś przeczytałas ale dokładnie nie wiesz co. Jeśli autorka ogłosiła upadłość konsumencka to znaczy że nie prowadzi już firmy a długi które były kiedyś działalności gospodarczej jednoosobowej można podciągnąć pod upadłość konsumencka pod warunkiem że minął ten okres od zamknięcia firmy. Po drugie banki będą mogły takiej osobie udzielić kredytu po 3 latach. Żadne wpisy w big w Bik krd nie będą widniec. Po trzecie plan spłaty sąd ustala a nie dłużnik i dostosowane to będzie do możliwości finansowych a po 4 wcale nie musi być planu spłaty. Więc jak coś skopiujesz to przeczytaj to uważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie panie precyzyjny napisałam, że plan spłaty ustala dłużnik? Chyba napisałam coś zupełnie przeciwnego :). Poza tym bank MOŻE udzielić kredytu zawsze, nawet osobie, która nie ma zdolności kredytowej (proponuję lekturę prawa bankowego). Pytanie jest inne: czy chce. O planie spłaty pisała sama autorka, więc nie dostosowywuj rzeczywistości do tego, co by Ci się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź na moje pytanie jak wielki był owy dług. Cóż 70 tysięcy jest to spora suma, ale można to jakoś w małych ratach spłacać i jakoś żyć. Osobiście uważam, że byly inne powody tego, że on Cię zostawił, można teraz gdybać, ty najlepiej wiesz jak było między wami. czasem tak jest, że chłopacy zostawiają dziewczyny z dnia na dzień, podobnie jak dziewczyny odchodzą do innego faceta. W życiu nie zawsze jest jak w bajce, trzeba czasem stawić czoło przeciwnościom losu i pchać dalej ten wózek zwany życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywiademdocelu
Autorka wszystko co opisała napisała zgodnie z prawdą tzn takie jest prawo upadlosciowe a wracając do pytania autorki uważam że taki facet nie jest wart niczego bo nie Twoja wina to było a nie dość że mama stworzyła takie problemy to jeszcze osoba której pomagalas odwróciła sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy zmieniły się przepisy? Od zawsze kredyt umorzony figuruje w BIKu jeszcze co najmniej 5 lat. Wywiademdocelu od kiedy to są 3 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utorko - a czy ty rozmawiałaś z chłopakiem po rozstaniu dlaczego CIe zostawił, czy gdybasz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywiademdocelu dziś :D :D :D Taki z Ciebie aplikant jak z koziej... No chyba, że widzimy właśnie przykład "bełkotu prawniczego" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mojej kobiety Nie zostawił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macedonia2012
Ja też.Jestem facetem i nienawidzę kłamstw i oszustwa ale w takiej sytuacji w życiu bym nie zostawił swojej dziewczyny pomógł bym jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę to każda dziewczyna by popier..... faceta a faceci wręcz przeciwnie by pomogli oprócz chłopaka autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to żadna wymówka , nie byłaś fair w tym związku . Chlopak mógł to sobie rożnie tłumaczyć , nie wiadomo jakie jeszcze historie ze swojego życia " wstydzilas sie " poruszyć . Autorka jest na "czarnej liście "i o kredycie moze tylko pomarzyć , tyle w temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie mieszkania , dzieci , nowego samochodu .... Dług wisi jak miecz Damoklesa i będzie sie ciągnął jak smród po gaciach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam to doskonale... prowadzilam spolke, zaczely sie kłopoty, moj zwiazek wisial na włosku, koniec konców odkupiła ja ode mnie kancelariapomocy pl ale było strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość42
Mąż mnie zostawił przez długi rok temu. Ostatnio byłam w sytuacji bez wyjścia. Banki odmówiły mi kredytu. Koleżanka opowiedziała, że jej się udało wyjść z długów. Kredyt jest możliwy do uzyskania mimo negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej oraz innych bazach. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to polecam artykuł na stronie ofertybezbik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadlosckonsumencka
Szanowni Państwo, wszyscy, którzy mają problemy z długami i nie są w stanie ich spłacić, być może są osobami niewypłacalnymi. Proszę się jednak nie martwić, gdyż dla takich osób ustawa przewiduje ogłoszenie upadłości konsumenckiej, czyli możliwość wyjścia z długów i zaczęcia życia na nowo. Wszyscy zainteresowani wyjściem z długów i rozpoczęciem swojego życia na nowo od czystej kartki, proszeni są o wejście: http://upadlosckonsumencka.com.pl/ Dajcie Państwo sobie drugą szansę, Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam taki sam problem ojciec prowadził na mnie firme i narobił ogromnych długów .. tez chce złozyc wniosek o upadłośc konsumencką . Chciała bym sie poradzić w tej sprawie jak to wyglądało u Pani . Bardzo prosze o jakiś kontakt pod e -mail adka5554@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek33
Profesjonalnie można się pozbyć długu w firmie ECPU – www.ecpu.pl. Ich koronną usługą jest upadłość konsumencka w Anglii i z tej możliwości akurat ja skorzystałem. Miałem sporo długów jeszcze po mojej działalności gospodarczej. Okazało się, że mimo że firma była w Polsce i dług jest w Polsce można bankrutować już na brytyjskich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłopoty finansowe doprowadzają nie jednego do płaczu czy też załamania sie psychicznego. A jak nasze długi zamiast maleć narastają to koniecznie musimy poszukać kogoś kto nam pomoże z wyjścia z kłopotów. W internecie znalazłam takie rozwiązanie jak upadłość konsumencka. O szczegółach możecie poczytać na stronie https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferssa
Ja na pewno mogę polecić prawników z Lexa – kancelarialexa.pl. U mnie wszystko wyglądało już na przegrane, komornik czekał przy drzwiach żeby zająć dom, warsztat samochodowy nieruchomośći jeszcze całą flotę samochodową. Gdyby nie pomoc prawna pewnie dzisiaj nie miałbym niczego. A tak udało się porozumieć z bankiem i rozbić zobowiązania na mniejsze raty, które mogłem zacząć powoli spłacać.. Najważniejsze że zatrzymałem swoje dobra i mogę wciąż prowadzić firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wielu sytuacjach może taki wniosek oddalić

kiedy zadłużenie zostało spowodowane przez nasze niedbalstwo

kiedy braliśmy kredyty majac świadomość ze tego nie spłacimy

kiedy długi wynoszą z powodu należnych odszkodowań

jak równiez nie da się usunąć długow alimentacyjnych

Polecam zajrzeć sobie na stronę:

http://www.przyjaznyprawnik.pl/czy-dluznik-ktory-umyslnie-doprowadzil-do-swojej-niewyplacalnosci-moze-oglosic-upadlosc-konsumencka/

Opisane są tutaj zobowiazania które nie podlegają umorzeniu. Opisane również jest w jaki sposób następuje ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×