Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DR HENRY

kidney transplanting

Polecane posty

Gość DR HENRY

Dziękujemy za mail Zapraszamy Benin University Hospital (NAUCZANIA UBTH) Tutaj dostaniesz maksymalną satysfakcję, czego potrzebujesz, a swoje Zadowolenie jest naszym priorytetem. Chciałbym również skorzystać z tej okazji do przedstawić mój własny, Nazywam się dr Henry, jestem przedstawicielem Doktor powyższego specjalisty tutaj jesteśmy Specjalizujemy się w nerkach Transplantacja i leczenie wszelkiego rodzaju choroby i chorób. Chcę, żebyś wiedział, że jesteś we właściwym miejscu, gdzie można sprzedają swoje nerki w porządku. Dajemy Ci gwarancję, że nasze szczytowego nie będziesz go unikać zerowa poprzez śmiały krok do naszej oferty w porządku. Ale najpierw, zanim będziemy mogli przejść dalej musisz podać swój dane osobowe i jesteś, aby upewnić się, że osobiste szczegóły wypełniona jest odpowiednia i właściwie w porządku. DANE OSOBOWE NIEZBĘDNE Rodzicielską / opiekun imiona i nazwiska: Nazwa: Wiek: Płeć: Data urodzenia: Numer Telefonu: Zawód / zawód: Język: Miesięczny Dochód: Związku: Powód sprzedaży: Grupa Krwi: Genotyp: Kwotę, którą chcesz sprzedać swoją nerkę: Kraj: Państwo: Adres Email: Next of Kin: Mamy nadzieję, że tutaj możesz odpowiadać w naszej skrzynki pocztowej ubth999@gmail.com. UNIWERSYTET Beninu NAUCZANIA Hospital (UBTH) Departamentu nerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×