Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogłam zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Wczoraj pierwszy raz uprawiałam sex z moim chłopakiem. Byłam dwa dni po miesiączce, użyliśmy prezerwatywy i on nie skończył we mnie. Myślę, że nie zaszłam w ciażę. Skoro byłam po okresie, nie miałam dni płodnych, jednak mam obawy. Dodam, że mam nieregularną miesiaczkę, cykl trwający około 30 dni, ostatni 27. Mam dopiero 18 lat, więc na dziecko nie mogę sobie pozwolić. Czy jednak istnieje prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wiatropylna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gimnazjum uczą jak się ruchoa to się zaciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem wiatropylna i tak, uczą w gimnazjum. Jednak prosiłbym o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAWSZE kiedy uprawiasz seks musisz się liczyć z ryzykiem zajścia w ciążę. NAWET jeżeli jedno z Was się podwiązało. Tylko abstynencja daje 100% pewności, że nie doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoi rodzice na pewno z tych co gorliwie walczą z systemem, aby bron Borze tucholski nie wprowadzać przedmiotu dot. wiedzy seksualnej . Efekty sa takie jakie czytamy w tym temacie. Nie wiem jak można być tak niedoedukowanym nie wiedząc jakie czynniki musza zostać spełnione aby doszło do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym dni płodne masz jak najbardziej tuż po okresie. Zdaje się że od 8 dnia od owulacji, aczkolwiek nie mówię, że na pewno. Czyli już w czasie okresu seks może zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia (plemnik żyje kilka dni). Nieregularne cykle powodują wzrost tego prawdopodobieństwa. xxx Jak nie możesz sobie pozwolić na dzieci, to albo seksu nie uprawiaj, albo się dokładniej zabezpieczaj (kalendarzyk + tabletki + gumki + brak wytrysku w Tobie), to będziesz mogła spać spokojnie. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno wystarczy przeplukac coca colą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, moi rodzice unikali tego tematu. Jednak czytałam wiele na ten temat i nie jestem całkowicie zielona. Z tego co wiem, nie powinno to ja do zapłodnienia, jednak słyszałam o przypadkach kobiet, które tak zaszły w ciążę, co właśnie wywołało mój strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów, poukladajcie lego na drugi raz a nie seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzyko jest zawsze. Moje dziecko urodziło się mimo tabletek anty. Jednak nie popadajmy w paranoje. A jak chcesz mieć 100% pewności nie uprawiaj seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
przeczytaj jeszcze raz swój wpis autorko... jakim cudem moglabyś zajść w ciaze?niepokalane poczecie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×