Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wysłać w paczce koleżance z Korei Południowej?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od dwóch lat utrzymuję internetowy kontakt z pewną Koreanką. Jesteśmy dobrymi znajomymi. Postanowiłyśmy, że wyślemy sobie paczki. Ona mi już przysłała, więc teraz moja kolej, ale kompletnie nie wiem co mogę jej wysłać. Macie może jakieś pomysły? Błagam. :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona ci ci przysłała ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze cos ladnego bursztynu i sliwki w czekoladzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysłała mi głownie kosmetyki z Etude House, płyty moich ulubionych koreańskich zespołów. Jednakże kosmetyki odpadają, bo z polskich znam tylko ziaję, a ona jest uczulona, a polskiej muzyki nie słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze cos ladnego bursztynu i sliwki w czekoladzie? xxx tez mysle ze to dobry pomysl, ja kiedys zabrałam ze sobą słodycze kukułki, kasztanki, raczki, malage w sumie przypadkiem na wakacje w Meksyku (mieszkalismy w wynajętym mieszkaniu bardzo tanio u rodziny i nie wiedzialam co im dac bo bardzo milo nas przyjeli wiec poczestowalam ich tymi wszystkimi słodyczami i bardzo im smakowały :) ) typowo polska jest jeszcze wódka np Chopin, Azjaci chyba bardzo lubią Chopina, nie mowie zeby dawać butelke wódy tylko małą małpke, ptasie mleczko tez jest lubiane poza Polską. Zagranice wiozlam tez...firanki i koronkowe serwetki i obrus na stół bardzo ozdobny kupiony w sklepie Cepelia. Musisz wczesniej dowiedziec sie czy takie rzeczy mozesz wrzucac do paczki, bo np kiełbasa raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Album o Polsce po chińsku ewentualnie gdzie jest dużo obrazków a mało tekstu. Szkapułkę z wikliny. Polskie słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filiżanka z Ćmielowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze moge ci doradzic książke kucharską z polskimi przepisami ale w języku angielskim, nie znam tytulu ale widzialam kiedys cos takiego w empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki sobie daruj. To tak jakbyś komu kupowali podpaski. Kosmetyki każdy ma swoje ulubione a te z prezentów to zawsze raczej nie trafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magnes na lodówkę z jakimś polskm miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kup jej album o Polsce w języku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenia nie wysyłaj. Pies wyczuje i rozparceluja paczke. Będzie e brzydkim stanie. Napisz w jakim wieku to dziewczyna? Moze kup cos w sklepie z pamiatkami np. Miniaturke palacu kultury, pocztowki z warszawy, katarynke z pozytywka, wlosy Chopina, ręcznie wyszywane zdobne chusteczki do nosa z motywem ludowym, góralskie skarpety (nieużywane, żeby psa celników nie prowokować), małe autko, miniaturke fiata 125albo 126p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś kubek, koszulkę, plakat jej ulubionego zespołu, breloki, kosmetyczkę, olejki do kąpieli czy cokolwiek..mnie ucieszyłoby cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×