Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

.Czy to normalne, że mu w takiej sytuacji stanął ?

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy razem 3 lata. Jestem jego pierwszą. Piersi mam duże A/ małe B. Jakiś czas temu poszliśmy do klubu gdzie akurat odbywał się krótki pokaz erotyczny. Było dużo ludzi więc prawie nic nie było widać. Przez chwilę zobaczył piersi. Duże, ładne. Z ciekawości złapałam go tam na dole, a mu stoi... Wkurzyłam się, bo od zawsze marzę o takich piersiach. Mam jakiś dystans do niego od tego czasu. Czuję się dziwnie i popadłam w kompleksy co do moich piersi. Dodam, że kochamy się codziennie i raczej nie miał specjalnej ochoty, żeby byle co go podnieciło. Czy to normalne, że mu ustał? Jak byłoby u was ? Czy może przyczyną jest to, że w końcu zobaczył piersi, a nie dechę :( Kur**, jestem zdołowana... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi to zaczynają się od D, Ty masz co najwyżej podpuchnięte brodawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia8112
DUŻE A, BUAHAHAHAHA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołujecie dzięłchę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, wiem, że tu siedzą sami debile, ale pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luis Maria
Współczuję.... cycków, z facetem wszystko w porządku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak sądzę. Mam dość swoich piersi... Gdybym tylko miała hajs od razu pakowałabym się pod nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuuutas to takie niesubordynowane zwierzę. Facet nie ma nad nim władzy. Nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, o co się wkurzać? Zobaczył cycki to mu stanął. Jakby mu zależało na dużych to by nie wybrał dziewczyny z małymi. A jak cię to denerwuje, to odradzam chodzenie w takie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petra13
Co to za facet, że nie potrafi zarobić na nowe cycuszki dla Ciebie?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby się zesrał to w PL nie zarobi na cycki. Od roku rozmyślam wyjazd do Angli i chyba jednak wyjadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie problemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiejcie się, ale mam "kuku" na punkcie moich zasranych piersi i tego, że ciekawość pociągnie go do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całkowicie normalna samcza reakcja, nie mają na to wpływu, więc się to nie przejmuj ;) Nie wpadaj w kompleksy, większość facetów woli większe piersi, ale to nie jest najważniejsze! Masz na pewno wiele innych atutów i ogólnie musisz mu się podobać skoro z Tobą jest! Ja też miałam małe piersi, nie potrafiłam sobie z tym poradzić i zrobiłam operację z perspektywy czasu żałuję, bo właściwie to nic w moim życiu nie zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mu zależało na dużych to by nie wybrał dziewczyny z małymi. x to mogla napisac tylko naiwna babka, bo kazda madra wie ze kazdy facet wybierze ta z duzymi,chyba ze nie ma wyboru to pozostaje mu lepszy rydz niz nic....to ze autorka jest jego pierwsza tez o czyms swiadczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam ochotę na kobietę właśnie z małymi piersiami bo każda dotychczasowa moja partnerka miała bardzo duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×