Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ruchy dziecka w upały przed terminem

Polecane posty

Gość gość

Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie, bo nie chciałabym niepotrzebnie panikować :) otóż jestem w połowie 38tc, jeśli nie urodzę do 01.08 to mam iść na wywołanie (mam cukrzycę ciążową), brzuszek powoli opada. Jako że jestem coraz bliżej terminu i teraz są upały to nie wiem czy zmniejszona ilość ruchów dzidzi jest czymś normalnym (chociaż czasem mam wrażenie że ilość ruchów nie spadła, ale że są one słabo wyczuwalne). Czy u Was dzieciaczki też się tak ruszały? Do porodu chyba jeszcze trochę zostało, chociaż nie wiem, bo to pierwsza ciąża :) Dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRUBY BĘBEN, a nie brzuszek-sruszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod koniec dziecko ma duzo mniej miejsca. Ilosc i czestotliwosc ruchow raczej nie powinna soasc. Poprostu sa one inaczej odczuwalne - jak przecieganie,roazciaganie sie dziecka ,a nie jak kopniaki. Jesli cos Cie niepokoi to jedz na KTG. To koncowka ciazy, do tego cukrzyca - musisz kontrolowac na biezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie upały:) dziecko zmienia połozenie--pisalas tez o obnizonym brzuchu wiec by sie zgadzalo + jest wieksze i jes mu ciasniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak piszą powyżej. Upały nie mają tu nic do rzeczy. Jeśli ruchy odczuwasz inaczej to jest to związane z zaawansowaniem ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 31 lipca, jesli nie urodze to tez 1.08 bede miec wywolywany porod bo dziecko jest duze. Jesli chodzi o ruchy, to właściwie od miesiaca sa same z siebie prawie niewyczuwalne, ale jak leze na plecach to widac jak brzuszek faluje chociaz tego nie czuje, albo jak przyłoze reke to wtedy czuje jakie wariacje mały urzadza. Poprostu dziecko jest juz duze, i te ruchy sa inaczej wyczuwalne, bardziej takie rozciaganie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam w obu ciążach czułam ruchy do konca. Jeśli masz wątpliwości to idź na ktg jak wcześniej ktoś napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam termin na 31 i ruchów nie czuje dużo ale też nie ma tak że martwie sięw ciągu dniab bo często czuję takie prężenie a jak ułoże się się na półleżąco na plecach to brzuch zawsze "chodzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie lezcie ma plecach,tylko ile się da na lewym boku, pamiętajcie to ważne zęby dziecko było dotlenione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×