Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bsk service ul górczewska 53 bankrut

Polecane posty

Gość gość

od wiesiek_oslinski [wiesiek_oslinski@10g.pl] June 26, 2015 3:23 PM do biuro@bskservice.pl zainteresowanie Witam. Na warszawie już rozgłosili chłopaki z legionowa że już zbankrutowaliscie. Słyszałem że już przepiliście wszystko, dlatego jestem zainteresowany kupnem klientów którzy jeszcze tam pozostali. Dam zarobić . Pozdrawiam Mirek Dnia 26 czerwca 2015 15:34 "BSK Service" napisał(a): brak zaległości w US i ZUS. Sprzedam tylko całość… od wiesiek_oslinski [wiesiek_oslinski@10g.pl] June 26, 2015 3:38 PM do BSK Service Subject: RE: zainteresowanie Przestan pieprzyć ,zbankrutowałeś a kogo chcesz nabrać , dałem ci dobra propozycję , kupie te resztki które ci zostały albo je rozbiora ci co jeszcze u ciebie siedzą, i tak rozbierają. mam transport przeprowadzki ,mam 8 ludzi z busami,rozwijami interes . Zacznij gadać poważnie, daję ci szansę na zakup, dopuki jeszcze coś masz. Zastanów się i pisz poważnie. Mirek Dnia 26 czerwca 2015 15:49 "BSK Service" napisał(a): Ile dajesz? od wiesiek_oslinski [wiesiek_oslinski@10g.pl] June 26, 2015 3:53 PM do BSK Service RE: zainteresowanie tyle ile warte jest to co masz. napisz na ile wyceniasz to co masz,spotkamy się i uzgodnimy wszystko. Jestem poważnym facetem, zastanów sie oblicz i napisz, beż żartów.ok. pozdrawiam Mirek Dnia 26 czerwca 2015 15:55 "BSK Service" napisał(a): wycena firmy zewnętrznej + - 5% od wiesiek_oslinski [wiesiek_oslinski@10g.pl] June 26, 2015 3:59 PM do BSK Service Subject: RE: zainteresowanie w co ty grasz? tyle jest warta firma gls. zacznij myśleć ,albo wytrzeżwiej i dopiero pisz. czekam na poważnego meila. oby nie było za póżno ,bo chłopaki zakładają firmy, ci których znasz.przejma pojedyńczy wszystko za darmo. przestań mnie traktować jak jakiegoś gó...arza. Mirek mogę zapłacić od 10 do 20 tys..góra lub za darmo ...chłopaki przejmą to za darmo, daje miesiąc na przetrwanie. nie da się z tobą gadać poważnie.KUPIĘ ALBO DOŁACZĘ OD CHŁOPAKÓW ,NIE TO NIE. dowidzenia. Mirek Dnia 26 czerwca 2015 16:03 "BSK Service" napisał(a): Żegnam… Od: "BSK Service"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×