Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niezdecydowany facet

Polecane posty

Gość gość

Mam tego dość rzuca teksty typu spotkajmy się, chciałbym iść w miejsce X, nie mam co robić wieczorem a ty masz czas? Mówię, że mam, a ten nagle już nic! I to nie pierwszy taki facet, mam innego ale to akurat tylko znajomy i mówi mi w pon o 18 widzimy sie tam i tam, po czym że nieaktualne się okazuje. Zaprasza mnie do mieszkania na imprezkę, imprezy nie ma. Zaprosił na pool party do znajomych - imprezy nie było! Tamten to znajomy i nie patrzę na niego w kategorii facet. Ale ten, no kurde, wiecznie gada takie rzeczy myślałem zaprosić cię tam i tam, chciałbym pójść tam i tam idziesz ze mną? mówię, że tak - wtedy zero konkretów, kiedy, gdzie. Więc sama się za to wzięłam i mówię idziemy wtedy i wtedy. To tak, oczywiście, po czym, że nie może. To po co on mi ciągle opowiada gdzie to by ze mną nie poszedł, skoro potem nigdy nie idzie??????? On jest nienormalny? Wydawał się takim fajnym facetem, ale poznałam go trochę lepiej - znamy się miesiąc i o kurcze, tak kombinuje, że nie mam siły. I nie wiem czy on się wstydzi, czy lubi naobiecywac i nic z tym nie zrobić. dziwny jest naprawdę. miała tak któraś z was?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam Ci radę, olej go !!! miałam kiedyś bardzo fajnego znajomego, zachowywał się podobnie jak ten, którego opisujesz. Pisałam do niego, zapraszałam gdzieś...on się zgadzał a później na ostatnią chwilę pisał że nie może, nie chce mu się, itp. Po jakimś czasie zrozumiałam, że tylko mi zależy aby utrzymać tą znajomość. Niestety na siłę nie mogłam nic zrobić. Urwaliśmy kontakt....niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam ostatnio. Umawiałam się z facetem a on nie przychodził dopiero jak dzwoniłam to mówił że albo nie może albo że będzie za tyle i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boziu kolejny d**ek! ileż to ja takich spotykałam na swojej drodze to nie zliczę! im wystarczy tylko to ze upewnia się ze na nich lecisz, oni podnosza tym swoją samoocenę i dlatego nie dogrywają potem temetu. Samo " tak" z twopich ust im wystarczy aby się upewnić ze KOLEJNA laska leci na nich!! OLEJ tego typa, takich zagrywek to ja widziałam w swoim zyciu mnóstwo. Zawsze ten sam schemat! To Debile!unikac jak ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to są dupki. Bawią się kobietami, podnoszą swoją samoocenę i znikają. Ja niestety tego nie potrafię zrozumieć. Na dodatek przywiązuję się do takich osób i później muszę swoje przepłakać zanim zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno ja mam ponad 30 lat dziesiątki randek i poznanych facetów wiec wiem co mówię! To d**ek który chce usłyszeć tylko- TAK! Nic więcej takiemu nie potrzeba! Oni pławią się w samouwielbianiu wtedy ze kolejna laska na nich leci. Nigdy tak nie zachowuje się facet któremu zależy i nie wierz nikomu kto ci tu zaraz napisze ze może on jest neismiały i musisz wykazać sama inicjatywę! TO SA BREDNIE!!! ja tez posłuchałam takich rad a i tak facet olał więc nie wmawiaj sobie czasem ze to przez nieśmiałość. Facet zauroczony szaleje za kobietą, wskoczy za nia w ogien a nie jakiś d**ek co nie dotrzymuje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje wam dziewczyny, że mi oczy otwarłyście! Bo ja głupia myslałam, że cos z tego będzie, że on taki zabawny etc. a on jednak jest idiotą! No bo ile mozna słuchać że spotkamy się tu i tu, albo coś takiego, a potem nic z tego. Najgorsze, że juz ja sama musze wychodzic z inicjatywą, błagać, prosić, skończyło się moje bycie miłą, jutro i tak go widzę więc zamierzam gościa zgasić ironicznymi tekstami, bo tego już za wiele. Nie będę milutka. Owszem leciałam na niego, ale mi przechodzi, bo widze jak on sobie pogrywa! Dobrze że mi mówicie, że on się mna dowartościowuje. Kochane jesteście. Bo wiecie ja głupia byłam, myslałam, że może cos z tego będzie, ale w sumie sama się zastanowiłam, że na co mi taki facet nieprzydatny! Po prostu jak sie będziemy widzieć ( w m-cu pracy) skończy sie moje bycie miłą, a potrafie być kąśliwa. Wysmieje te jego zaproszenia bez pokrycia bo to żenada!!! Macie rację. Jesli jeszcze macie jakies przykłady takiego postępowania facetów, uświadamiajcie mnie dalej. Kurde a to du**k wstrętny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×