Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matka 3

Pomocy....jak żyć?

Polecane posty

Gość Matka 3

Jestem matka 3 dzieci ( 16l., 14l., 9l.,) Mam wyzsze wykształcenie. Pracuje na 1,5 etatu w szkole. 6 lat temu rozwiodłam sie z mężem ponieważ zaciagnął długi bez mojej wiedzy. Pięć lat walczyłam o to zebym miala gdzie mieszkać z dziecmi i zeby nie zabierano mi pensji. Mój były mąż dostał wyrok 5 lat w zawieszeniu. Myślę ze utrata rodziny spowodowała że stara sie pracować( na budowach) spłaca ile może dłużnikom pieniadze, nam płaci alimenty. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, chłopcy go bardzo potrzebuja. Jeżeli nie może placić mi systematycznie alimentów stara sie pomagać w ciężkich pracach przy domu w którym mieszkamy....jednak wszystko to runie bo jeden z wierzycieli dał sprawe do sądu ,że raty ktore płaci mój były mąz sa za małe i on chce zeby szedł do wieżienia....Jeżeli on pójdzie do więzienia na reszte kary tj 2,6 m-c to ja zostsje bez alimentów i bez jakiejkolwiek pomocy. Inni wierzyciele też nie będą dostawać rat ...Człowiek który chce wsadzić ojca moich dzieci do więzienia jest LICHWIARZEM, ktory pozyczał pieniądze takim naiwnym i głupim ludziom zarabiajac na tym duże pieniadze. Teraz to ja będę na pensji nauczycielki pracować na wszystko sama i jeszcze za moje podatki były mąż bedzie utrzymywany w więzieniu ( wicht i opierunek). Nasze państwo ma gdzieś matki które radza sobie , pracuja wychowują jak najlepiej swoje dzieci( moja córka jest bardzo dobrą uczennicą ukończyla gimnazjum z wyróznieniem)....najważniejsze dla Wysokiego Sądu jest to ,że Pan X zamiast 100 zł m-c chce więcej , więc moje dzieci , ja i inni dłuznicy staja się nie wazni......Nie wiem co mam robić , potrzebuje pomocy prawnej.....a sił juz nie mam i coraz mniej chęci do zycia. Walcze od 6 lat z sadami , prawnikami, prokuratorami i przestępcami , którzy jeżdża najnowszymi mercedesami i mają w nosie mnie bo korupcja w prokuraturze przesuwa w nieskończoność te sprawy.....opadam z sił...Może znacie jakąś organizację która ma prawników lub inne osoby , które pomagają samotnym matką.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wicht", "samotnym matką..." :O. I ktoś taki jest nauczycielem?!To już wiadomo, czemu młodzież taka głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panstwo ma w nosie biednych bo do niczego sie nie przydaja,nie napedzaja koniunktury,nie placa duzych podatkow,niedostatecznie zasilaja budzet,poza tym jest ich mniejszosc. Ty zawsze mozesz zmienic prace a nie pracowac za jakies grosze w szkole ale to trzeba chcec a jak sie zasiedzialo i jest wygodnie to sie nie chce. Wiem,ze latwo sie pisze ale takie zycie i taka prawda,ze jak chce miec sie kase to trzeba pracowac w branzy gdzie ta kasa jest. Amen,jak wierzysz to sie modl:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh to samo pomyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie gdy byłam w dość ciężkiej sytuacji zyciowej pomogła kancelaria http://www.adwokat-jaworzno.com.pl/ i myślę, że warto się do nich odezwać. Uczciwa i rzetelna kancelaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×