Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość335

24 letni brat nierób

Polecane posty

Gość gość335

Witam. Mam problem z moim starszym bratem. Ma 24 lata skończył studia i siedzi w pokoju non kur#a stop i ogląda serialiki z przerwami na tvn24 i jakieś z#ebane sporty, dodam że mam z nim (niestety) wspólny pokój. Wyliczyłem że w ciągu dnia ogląda tv po 12-14 godzin. Jego dzień wygląda tak: wstaje o 9 i idzie coś zrobić sobie jedzenie (jak wstanie to nieidzie do łazienki umyć rąk tylko odrazu do chlania xD), idzie z tymi kanapkami do pokoju i siedzi do obiadu, później oglada tv do 19, robi kolacje i oglada tv do 24, następnie do 1 w nocy dłubie sobie w telefonie. Co powiecie o nim? To normaly facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to twoi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość355
Nic mu niemówia . Całe studia tak robił to się do tego przyzwyczaili. Niema żadnych kolegów/znajomych , ogólnie niema życia i obowiązków. Teraz skończył studia i nic się z tym niezmieniło. Dla mnie jest zerem życiowym. Matka nawet mi piwo kupuje, ubrania, buty itp. xD Niema żadnych rzeczy kupionych za swoje pieniądze nawet najmniejszych. On poprostu wegetuje żyjąc z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jesteś jakimś j********m zazdrosnym gimbem używających p********h emotek w stylu -> xD Boże... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl że on też doluje się tą sytuacją i na pewno chciałby coś zmienić w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończył studia więc nie jestem zerem, jak możesz tak myśleć i pisać o własnym bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddsf
jak ci przeszkadza , to sie wyprowadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój bratskończy na drzewie (powiesi się), tylko jeszcze o tym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zwykły "neet" jest - sprawdź w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że go rodzice do roboty nie gonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×