Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spacniemoge

Dlaczego tak mnie do niego ciągnie?

Polecane posty

Gość spacniemoge

Widuję wielu ładnych mega przystojnych facetów, rozmawiam z nimi żartuje i nic zero reakcji na ich osobę moje serce bije spokojnie, nogi się nie uginają totalny luz. Jednak jest jeden nie brzydki (fakt podoba mi się) ale nie jakiś model raczej zwykły chłopak, przy którym puls przyspiesza do granic możliwości, zapominam przy nim języka, trzęsą mi się ręce, leci mi wszystko z rąk, mam motyle w brzuchu i ciągnie mnie do niego niemiłosiernie jak misia do miodu. Dlaczego akurat on tak na mnie działa, dlaczego on a nie np. Ci mega przystojni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo on ma odpowiednie feromony, które dzialaja na Twoj mozg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo podswiadomie ciagnie nas jednak do podobnych nam-czyli podobny poziom atrakcyjnosci,dlatego np. ci swietni Cie nie pociagaja a jesli juz to jest to tylko taka fascynacja jak obrazkiem,bez tej namietnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacniemoge
Jak sprawdzić czy on tez czuje tę chemię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już sprawdziłaś, jakby coś do ciebie czuł, to by z tobą był. to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest niezrozumiałe, bo biologia przejmuje władze nad twoim organizmem, czysta reakcja chemiczna. Chcesz jego, bo podświadomie czujesz że ten koleś jest tym kogo szukałaś, zaprzeczasz sobie, jednak twój organizm już zdecydował za ciebie, dlatego szalejesz za tym gościem i chcesz spełnienia. Innych facetów pomijasz, widzisz jakieś ciacho, podchodzisz abiwalentnie, a napalasz się na sucharka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×