Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę tych koorew Ukrainek, wystrzelałabym je, Putin ma rację

Polecane posty

Gość gość
Tylko nie Albania i bangladesz! :D stamtad sa "laski" dla ciebie :D A chwale się :) a co A ty nie masz czym, jakas ukrainka, nieistniejaca Też bys chcial Niemke, Szwedke, Angielke? Nie dla psa kiełbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho Mariola spadaj dio swojego blokowiska polskie k***y nazywają się Samanta andzelika i nikt nie mówi że to brytyjki Głupia polska blondynka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki roznia się od kobiet z Zachodu np. tym, że wygladaja "wzglednie" tylko jak sa szczuple i sobie odmawiaja jedzenia (znam kilka takich), natomiast te drugie maja fajne twarze i figury, jacyś biedni Polacy nie kaza im się nie malowac (hahahahaha), więc wygladaja dobrze w kazdym rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondynka jesteś i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cicho Mariola spadaj dio swojego blokowiska polskie k***y nazywają się Samanta andzelika i nikt nie mówi że to brytyjki Co to ma debilu do tematu? Chodzisz po ruskich bo tylko na takie cię stać. Brytyjki sa drogie to pewnie, że z "kumplami" po kebabie na nie nie chodzicie :D wyższa, niedostępna półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być bladziarom niz cyganką z nadmiernym owłosieniem ogól brodę lepiej konczita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry temat :) polskim dziadom i ich ukraińskim k****om czytaj rekom :D śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ją pisze z jolą rutowicz ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być bladziarom niz cyganką z nadmiernym owłosieniem ogól brodę lepiej konczita smiech.gif Bladziara jak już :) nieuku To u was prymitywow tylko podzial bladziara - cyganka :D Jestem piękna brunetka, o której możesz pomarzyc. bujaj się ośle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy ją pisze z jolą rutowicz ?? smiech.gif Zgłoś Jola Rutowicz trzepie kasę, jest zbyt inteligentna dla ciebie. Szukaj na Ukrainie, w Rumunii, w krajach 3 świata. Nawet nieuk nie umie pisać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konczita ale nie każdy facet marzy o twojej brodzie ją mogę sobie wyhodować swoją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten prymityw znowu swoje. Masz pasztety w rodzinie :D Brunetki sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda kobieta marzy o biednym analfabecie z buraczana, brzydka morda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłe żeby buszu w kroczu i poopce nie miały to z chęcią poruham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymityw :D no jak takie masz wymagania to ja już widzę tę "pieknosc" za €40 / 30min :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadają ją nie mam okrągłej ani kwadratowej twarzy tylko po ciągła i wąską czyli nie typowo polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jak koń haha albo szczur :D Każdy polak ma kartoflany ryj dlatego nie macie powodzenia na Zachodzie, kobietom się to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze jestes biednym analfabeta jest wiekszym problemem... Jak to typowy polak tylko wyglad mu w glowie... Wypierz sobie rurki żeby mieć co zalozyc na doope do fabryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdol się jola możesz mi opierdolić chooja za 5£ więcej nie dostaniesz bo wąsika nie ogoliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwadratowej twarzy tylko po ciągła i wąską czyli nie typowo polską To jeszcze nic nie znaczy. Nie typowo polska :D wiele ludzi taka ma... I nadal wyglada jak ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ich nienawidzę, bo to banderowskie szmaty.:o Żaden szanujący się Polak, nie zwiąże się z UPAinką, chociażby ze względu na pamięć po zamordowanych Polaków na Kresach.pechowiec.:o Polak wiążący się z UPAinką, nie jest Polakiem, tylko zdrajcą narodu, a za to powinna być kara śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja, prowokacja, ale ja uważam, że UPAina powinna zostać podzielona pomiędzy Polskę, a Rosję, a UPAińców powinno się wysłać na Syberię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę, temu założyłam temat. Oni nie maja nawet swojej kultury. W doopach im się przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam, żeby ludzie widzieli, kim są UPAińskie ścierwa.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym co sie ukrainki podobaja powiem wam tak: zdrajcy!!!!! śmiecie i wy/pi/er/da/la/ć do ukrainy ala pier. polaczki cebulaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście zarówno miłośnicy UPAinek, jak i miłośniczki kolorowych, należą do rzadkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×