Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie pójść z dzieckiem w wolnym czasie?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, zastanawiam się gdzie mogę iść z moim pięcioletnim synkiem żeby sprawić mu jakąś fajną niespodziankę. Może mi polecić jakieś miejsca? Mieszkamy kilka kilometrów od Legionowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może sala zabaw Wesołe Kulki? Byliśmy tam ostatnio z naszym maluchem, niby sala taka jak wszystkie, a jednak jest w niej coś wyjątkowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia149
Hej! A powiedz mi... nie masz ogródka? Jeżeli masz przy domu ogródek, zorganizuj z dzieckiem domową wersję Twistera. Ja ostatnio wzięłam ten pomysł z http://szpargaly.pl/szpargaly/domowe-sposoby-na-zabicie-nudy/ i to był strzał w dziesiątkę. Dzieciaki teraz w każdej wolnej chwili proponują mi zabawę w "wywijanie ciałem". Zawsze możesz też pójść z pięciolatkiem na pyszne lody, a później na jakiś plac zabaw. Dla dziecka jest najważniejsze, że może przebywać z rodzicem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy urodzinki we wspomnianej Sali Zabaw Wesołe Kulki. Było rewelacyjnie!! Dzieciaki bawiły się świetnie, a największą atrakcją były ręcznie robione tatuaże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj w okolicy sali zabaw, basen też może się spodobać, tylko żeby brodzik był;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×