Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zona przyznala sie ze uprawiała seks w aucie

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie, wracała z bylym po imprezie, zachcialo jej sie i najpierw mu o******ela w aucie, potem seks i wrocili do domu. Najpierw bylem zly ze do tej pory mi nie powiedziala, teraz mnie to podnieca i chetnie poznalbym inne jej przygody, mowila ze pare ich jeszcze bylo:) Czy tylko mnie takie cos podnieca? Co sadza o tym inni faceci i kobiety? Macie "sekrety" tego typu? Mowicie facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed moim obecnym pratnerem byłam z kims z kim sex był cudowny...robiliśmy to wszedzie...nawet z trasy musiał zjechać w krzaki bo po zrobieniu mu laski stwierdził ża nas pozabija :D...oj działo sie i to nie raz.sex w parku na ławce,w aucie w windzie czy publicznej toalecie :D ale obecnemu nie mówię o takich akcjach jakie miałam :D sami tworzymy nowe :D wiec może bzyknij zonę w aucie, na balkonie lub gdzie chcesz :D to dodaje świeżości do spraw łóżkowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsuta rypka
W umyśle kryją się pułapki niczym w średniowiecznym lochu -cuchnące zapominki, cele o butelkowatym kształcie wykute w skale, z zapadnią na górze. Nic stamtąd się nie wydostanie. Trzęsienie ziemi, zdrada strażników i iskry pamięci zapalają trujące gazy: stwory więzione przez długie lata wylatują na wolność, gotowe eksplodować bólem i popychać nas do gwałtownych czynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ma znaczenie jakie auto?? chyba peugot :D ale nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo obchodza jakies pieczki z przeszłości?:P Debil nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kazdy facet lubi kobiete ktora ma w sobie cos wyuzdanego z d****** szare myszy sa nudne i monotonne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetnie bym zrobila komus loda wlasnie w aucie, malopolska i slask jest ktos:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ci dal sie pobawic swoim kogutem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj @ napiszę i zobaczymy co z tego wyjdzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, pisz: hassua(at)interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Para ona 26 on 32 poszukują pana w wieku 27-35 lat z warszawy i okolic do trójkąta. Wiecej szczegółów oraz nasze zdjecia wyslemy na maila. zainteresowanych prosimy o wyslanie kilku fotek. Odpowiadamy tylko na wiadomosci ze zdjeciami. ma_ka18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×