Gość gość Napisano Lipiec 24, 2015 Nie mam w ogóle znajomych w mojej rodzinnej wsi. Nie wyjeżdżam ze znajomymi-mam szlaban. Co ze sobą zrobić w te wakacje? Jakieś rozwiązanie /???? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach